Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Звернення голови РДА

                    Радий вітати Вас на сторінках веб-сайту Мурованокуриловецької районної державної адміністрації!

Тут ви маєте можливість ознайомитися з історією, суспільно-політичним та економічним життям Мурованокуриловеччини.

На нашій Богом даній землі, що є окрасою Поділля, століттями живуть та працюють трудолюбиві, вірні традиціям нашого народу та віддані Україні люди. І сьогодні ці традиції продовжуються в добрих справах, метою яких є покращення добробуту кожного жителя.

Постійно проводиться робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери, що дає можливість надавати якісні послуги населенню в галузях медицини, освіти, культури.

З року в рік зростають врожаї сільськогосподарських культур, розвиваються малий та середній бізнес.

Заслуговує на увагу розвиток туризму та краєзнавчої діяльності, особливо в тій частині району, де протікає річка Дністер, береги якої надзвичайно мальовничі та радують очі всіх, хто там буває.

Сьогодні продовжується історія стародавнього містечка і сіл району в їх становленні. Кожен житель Мурованокуриловеччини своєю мудрістю, відданістю, працелюбністю вносить вклад у розбудову району і неньки-України.

В цей нелегкий для нашої держави час звертаюся до всіх жителів району з проханням зберігати мир та виваженість у всіх ваших вчинках, адже ми єдині, і нікому не вдасться нас роз’єднати. На нас з Вами лежить відповідальність за те, щоб свобода і соборність України залишилась нашим нащадкам. Я, як і кожен з Вас, щиро прагну та сподіваюся, що наша єдність допоможе зберегти незалежну, єдину державу, за яку протягом століть боролися наші пращури, та забезпечить її прогресивний європейський розвиток.     

                         
З повагою, голова Мурованокуриловецької РДА                                                                           Сергій Вікторович Ладан