Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Про затвердження детального плану території для розміщення сонячної електростанції на території Жванської сільської ради (за межами населеного пункту)

                                                                 

                                                УКРАЇНА

                  МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА

                                              АДМІНІСТРАЦІЯ

 

                                            РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

  від 01 жовтня 2018  року                                                            № 347

 

 

Про затвердження  детального плану території для розміщення

 сонячної електростанції на території Жванської сільської ради

(за межами населеного пункту)

 

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року  № 290, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 р. за № 1468/20206, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 грудня 2017 року № 603 «Про розроблення детального плану території для розміщення сонячної електростанції на території Жвансько сільської ради», протоколу проведення громадських слухань від 18 травня 2018 року, витягу з протоколу № 13 засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації від 06 вересня 2018 року та враховуючи інформацію щодо усунення зауважень архітектурно-містобудівної ради:

         1. Затвердити детальний план території для розміщення сонячної електростанції на території Жванської сільської ради Мурованокуриловецького району Вінницької області (за межами населеного пункту) (далі – детальний план території).

         2. Передати матеріали затвердженого детального плану території на зберігання відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації і Департаменту будівництва, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації як невід’ємну частину схеми планування території району.

3. Відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації (Позур Ю.А.) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

         4. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації (Кузь О.В.) оприлюднити матеріали затвердженого детального плану території на офіційному сайті районної державної адміністрації протягом 10 робочих днів з дня його затвердження.

          5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                           Сергій Ладан

 

 

Детальний план додається:

https://rada.info/upload/users_files/04051069/8d532ae0af98584791bc0b2df559e316.pdf