Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Відбудеться семінар «Електронна торгівля для бізнесу»

Дата створення: 15:37 04.12.2018, Переглядів: 39

В рамках виконання плану заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації 07 грудня 2018 року буде проведено навчальний семінар «Електронна торгівля для бізнесу» (програма додається).               Учасники заходу ознайомляться з перевагами та недоліками електронної торгівлі, принципами розподілу потенційних клієнтів по стадії всього процесу від першого контакту до продажу товару або послуги, системою зовнішньої і внутрішньої комунікації в діяльності підприємств, особливостями створення продуктів для просування в Інтернеті, а також приймуть участь в обговоренні проблемних питань.

За тиждень Вінницька митниця ДФС випустила у вільний обіг два автомобілі на європейських номерах

Дата створення: 15:36 04.12.2018, Переглядів: 40

З 25 листопада 2018року набрали чинності Закони України № 2611-VIII та 2612-VIII, що запроваджують новий порядок митного оформлення автомобілів, встановлюють нові ставки акцизного податку, а також посилюють відповідальність за недотримання вимог законодавства під час використання автомобілів на іноземній реєстрації. За минулий тиждень Вінницькою митницею було проведено 3 наради з брокерами, громадянами стосовно порядку митного оформлення таких транспортних засобів. На черговій робочій зустрічі, що відбулась 30 листопада в адміністративному приміщенні Вінницької митниці ДФС, керівники відділу організації митного контролю та оформлення та відділу адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання роз’яснили технічні моменти заповнення митної декларації, порядку сплати добровільних коштів у сумі 8500 грн. за не дотримання строків та умов (вимог) митних режимів тимчасового ввезення та транзиту, порядку застосування пільги зі сплати акцизного податку на легкові транспортні засоби, що використовувалися та ввозяться на митну територію України фізичною особою для власного використання. З моменту набрання  чинності зазначених Законів вінничани легалізували 2 легкових автомобіля марки FORD 2002 та 2007 року випуску, подавши до митного оформлення митні декларації типу ІМ40АА та сплативши до державного бюджету близько 60 тис. грн. та 50 тис. грн. відповідно. Нагадаємо, що відповідно до ч.2  Закону України № 2612-VIII митне оформлення товарів, ввезених на митну територію Україну громадянами, здійснюються у будь-якому органі доходів і зборів на всій митній території України з пред’явленням їх цьому органу.

Майже 4 млн. грн. надійшло до бюджетів Вінниччини за надані адміністративні послуги у сфері земельних відносин

Дата створення: 14:52 04.12.2018, Переглядів: 55

Від початку 2018 року фахівці органів Держгеокадастру у Вінницькій області спрямували до місцевих бюджетів регіону 4 млн. грн. за надані громадянам адміністративні послуги з ведення Державного земельного кадастру. Найбільші надходження коштів – 3,9 млн. грн. – бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори видали 44 тис. таких документів.

В області заснували комунальну установу «Видавничий дім «Моя Вінниччина»

Дата створення: 14:51 04.12.2018, Переглядів: 41

Сьогодні, 4 грудня, під час сесії Вінницької обласної ради депутати  підтримали рішення, згідно з яким створили комунальну установу – "Видавничий дім "Моя Вінниччина". За відповідне рішення проголосував 61 обранець. Статутом прописано, що установа займатиметься підготовкою і випуском друкованої продукції, підготовкою та виданням серій книг, проведенням та організацією презентацій книжкової та відео продукції.

Затверджено головний фінансовий документ Вінниччини на 2019 рік

Дата створення: 14:51 04.12.2018, Переглядів: 47

Сьогодні, 4 грудня, під час засідання 36 позачергової сесії обласної Ради депутати розглянули проект рішення «Про обласний бюджет на 2019 рік». В основу розрахунків покладено показники, доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України на 2019 рік та враховані в проекті Закону України «Про державний бюджет на 2019 рік».

Всеукраїнський конкурс журналістських матеріалів «Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики»

Дата створення: 14:50 04.12.2018, Переглядів: 30

Вивчаєте та пишете про виклики реформ у сфері освіти та медицини? Працюєте або дописуєте у газету, онлайн-видання чи на радіо? Запрошуємо вас до 16 грудня 2018 року подавати свої публікації та радіозаписи за посиланням: http://bit.ly/konkurseidos

Міжнародний день осіб з інвалідністю

Дата створення: 14:45 04.12.2018, Переглядів: 47

       Грудень вирізняється особливою увагою до людей, на чию долю випало більше життєвих випробувань. Міжнародний день людей з інвалідністю – це ще одна можливість привернути увагу до проблем та допомоги тим, хто постраждав від хвороби чи травм.

Глава Уряду пропонує переходити на середньострокове планування розвитку країни і визначає ключові пріоритети на наступні періоди

Дата створення: 13:28 04.12.2018, Переглядів: 34

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на переході на середньострокове планування розвитку країни, яке базуватиметься на досягненні ключових цілей реформ і не обмежуватиметься одним роком у часовому вимірі. Про це Глава Уряду сказав під час першого форуму «Партнерство заради розвитку», який зібрав представників ключових організацій та урядів країн-партнерів України. «Реформи мають бути послідовними і системними. Тож ми плануємо схвалити рішення про середньострокове планування, яке не буде обмежуватися одним роком», - сказав Володимир Гройсман.

Президент наголошує, що воєнний стан законодавчо захищає українських воїнів і не обмежує конституційні права і свободи громадян

Дата створення: 13:04 04.12.2018, Переглядів: 36

Президент Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова» наголосив на тому, що воєнний стан в Україні запроваджено для законодавчого захисту дій українських військових. Цей правовий режим не обмежуватиме конституційних прав і свобод українських громадян, в тому числі і права на вибори, підкреслив Президент. «Для чого в Україні запроваджується воєнний стан? Є дві моделі (дій в умовах такого правового режиму – ред.). Перша – обмежити конституційні права і свободи. Так роблять диктатори. Є чи немає для цього підстави – з цього починають. Є друга модель – захистити українського воїна. Захистити законодавчо, надавши йому право застосовувати зброю за межами операції Об’єднаних сил, де зброя застосовується на підставі закону про деокупацію Донбасу. Захистити його конституційно. І надзвичайно скоротити час на можливу реакцію у випадку широкомасштабної наземної російської агресії», - зазначив Глава держави.

Прийшла субсидія. Як сплачувати свій обов’язковий платіж?

Дата створення: 11:15 04.12.2018, Переглядів: 39

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії. До прикладу, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість – 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.