Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Про міфи і правду відносно роботи на державній службі говорили на тематичному семінарі «Право на державну службу»

Дата створення: 08:43 17.05.2019, Переглядів: 57

     У Вінницькій академії неперервної освіти, відбувся комунікативний захід на тему «Право на державну службу», організований міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях та Кафедрою управління та адміністрування академії.

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує!

Дата створення: 16:33 16.05.2019, Переглядів: 78

    В управлінні регіонального розвитку райдержадміністрації відбулася виробнича нарада з керівниками сільгосппідприємств району по підсумках проведення комплексу весняно-польових робіт.

Президент закликав нову владу дотримуватися духу і букви нового закону про українську мову

Дата створення: 16:00 16.05.2019, Переглядів: 69

     Президент України Петро Порошенко закликав нову владу дотримуватися закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної», який був ухвалений Верховною Радою і вчора підписаний Главою держави. Про це Петро Порошенко сказав, виступаючи під час церемонії закриття ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та нагородження переможців.

Проведено День вишиванки

Дата створення: 15:15 16.05.2019, Переглядів: 74

   Сьогодні, 16 травня, в районному Будинку культури з нагоди Дня вишиванки відбулися святкові заходи – культурно-мистецька акція «Україна вишиванка» та флешмоб «Вишиванку одягай –Мурованокуриловеччину прославляй».

Освітяни Вінниччини та Каунасу обмінялися досвідом впровадження реформ та євроінтеграційних процесів в освітній галузі

Дата створення: 15:00 16.05.2019, Переглядів: 54

    Сьогодні, 16 травня, в облдержадміністрації відбулася партнерська зустріч заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка з представниками литовської делегації освітян з міста Каунас (Литва) в рамках організації спільних освітніх проектів.

Мурованокуриловецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує: Обережно Кліщі

Дата створення: 14:32 16.05.2019, Переглядів: 61

В Україні щорічно із укусами кліщів до закладів охорони здоров’я звертаються в середньому 20 000 людей.

На Вінниччині розпочала роботу І Міжнародна науково-практична конференція «Vin Smart Eco»

Дата створення: 14:30 16.05.2019, Переглядів: 55

     Сьогодні, 16 травня, у приміщенні Вінницької академії неперервної освіти розпочато роботу І Міжнародної науково-практичної конференції  «Vin Smart Eco», яка триватиме протягом 16 – 18 травня.

Місцеві громади Вінниччини ознайомлять з кращими світовими практиками е-адміністрування

Дата створення: 14:28 16.05.2019, Переглядів: 53

     15 травня, у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція громадської організації «Асоціація євроклубів Вінниччини» щодо реалізації в області проекту «Кращі практики е-адміністрування для місцевих громад», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

На Вінниччині перевіряли заклади інституційного догляду та виховання дітей

Дата створення: 14:27 16.05.2019, Переглядів: 53

      15 травня, під головуванням заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка відбулась нарада за результатами моніторингового візиту представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у центральних областях до Ситковецької, Іванівської, Прибузької шкіл-інтернатів, Брацлавського навчально-виховного комплексу, Немирівського навчально-реабілітаційного центру, Тульчинської школи-ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Валерій Коровій: у 2018 році інвестиції в економіку Вінниччини склали 20 мільярдів гривень

Дата створення: 14:21 16.05.2019, Переглядів: 56

     Про інвестиції в розвиток економіки регіону, політичну ситуацію, стан інфраструктури та культури області розповів голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій у програмі «Час змін» в ефірі радіостанції «Місто над Бугом».