Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Валерій Коровій взяв участь в урочистостях до 50-річчя Державного вищого навчального закладу «Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж»

Дата створення: 15:52 18.03.2019, Переглядів: 50

   Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж 16 березня відсвяткував 50-річчя від Дня заснування. Свято видалося особливо величним та значимим, адже славна родина коледжу в цей день приймала дорогих гостей. У святковій залі були присутні представники обласної, районної та міської влади, студенти й викладачі, батьки, вчорашні випускники і ветерани праці, колеги з Могилів-Подільського медичного коледжу та давні хороші друзі із Республіки Молдова та Республіки Польща, керівники підприємств, установ та організацій, які причетні до становлення і розвитку навчального закладу.

Звіт Уряду Володимира Гройсмана за 2018 рік у цифрах і фактах

Дата створення: 14:00 18.03.2019, Переглядів: 52

    У звіті представлено ключові досягнення результатів роботи Уряду за стратегічними пріоритетами, серед яких: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона. ЗВІТ УРЯДУ                                  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Сергій Савчук: Понад півмільйона сімей-учасників програми «теплих кредитів» вже заощаджують до 70% на комунальних рахунках

Дата створення: 13:44 18.03.2019, Переглядів: 44

ТОП-3 області за найбільшим обсягом залучених «теплих кредитів» населенням і ОСББ за 2014-2018 рр.:

Проведено нараду голови райдержадміністрації

Дата створення: 11:18 18.03.2019, Переглядів: 56

    18 березня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада, яку провів голова райдержадміністрації Сергій Ладан за участю першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Обстежено умови проживання та виховання дітей

Дата створення: 08:34 18.03.2019, Переглядів: 68

   Метою проведення виїзних перевірок служби у справах дітей є профілактика дитячої бездоглядності, безпритульності, бродяжництва, торгівлі дітьми та правопорушень, шляхом виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю. А також перевірка виконання батьками обов’язків з виховання та розвитку дитини, недопущення випадків вчинення насилля та жорстокого поводження з дітьми в сім'ї та за її межами.

Голова Держенергоефективності закликав українські сім’ї вже сьогодні звертатися за «теплими кредитами», а місцеву владу – надавати додаткове співфінансування на утеплення осель

Дата створення: 08:30 18.03.2019, Переглядів: 41

  У Прес-центрі Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом Ощадбанку, Укргазбанку та ПриватБанку оголосили про старт популярної та вигідної Урядової програми «теплих кредитів» у цьому році.

Привітання голови райдержадміністрації з Днем податкової служби

Дата створення: 08:21 18.03.2019, Переглядів: 47

Шановні податківці! Щиро вітаю Вас із професійним святом. Слова шани і подяки адресуються тисячам податківцям, які демонструють високу професійність, знання справи, громадську мужність і відповідальність, які своєю повсякденною копіткою працею сприяють розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку країни. Бажаю Вам натхнення в роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій вітчизняної економіки, наполегливості та безкомпромісності.

Валерій Коровій взяв участь у форумі студентського самоврядування «Можливості ОСС. Версія - перезавантаження!»

Дата створення: 16:19 16.03.2019, Переглядів: 39

На Вінниччині 15-16 березня  проходить навчання голів студентських самоврядувань  - форум «Можливості ОСС. Версія - перезавантаження!». Сьогодні у  молодіжному центрі «Квадрат» зі студентською молоддю спілкувався голова  Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, який взяв участь у панельній дискусії на тему «Взаємодія ОСС з органами влади та вплив на прийняття рішень». В обговоренні питань взаємодії студентських рад із органами влади  також взяли участь: заступник голови ОДА Ігор Івасюк, директор Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна, генеральний директор ТОВ «Вінницька промислова компанія» Алла Власюк та голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», радник голови ОДА Дмитро Чаленко.

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата створення: 16:51 15.03.2019, Переглядів: 81

Шановні працівники житлово-комунального господарства