Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Голова Верховної Ради Андрій Парубій направив листа Віце-Президенту США, Голові Сенату Конгресу США Майку Пенсу

Дата створення: 14:11 05.12.2018, Переглядів: 34

Голова Верховної Ради Андрій Парубій подякував Віце-Президенту Сполучених Штатів Америки, Голові Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки Майку Пенсу за постійну підтримку України та поінформував про події 25 листопада 2018 року, коли Російська Федерація, порушуючи суверенітет України та міжнародне право, напала на українські катери «Бердянськ» та «Нікополь», а також рейдовий буксир «Яна Капу», захопила їх, поранивши та взявши в полон українських моряків. Він також поінформував Майка Пенса про запровадження, у відповідь на російську агресію, воєнного стану в десяти областях України.

На Вінниччині призначено нового голову Чернівецької РДА

Дата створення: 14:10 05.12.2018, Переглядів: 33

Сьогодні, 5 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав відповідне Розпорядження № 228/2018-рп «Про призначення О.Сауляка головою Чернівецької районної державної адміністрації Вінницької області».  В тексті розпорядження йдеться: «Призначити Сауляка Олександра Васильовича головою Чернівецької районної державної адміністрації Вінницької області з 7 грудня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства». 

Програма «U-Lead з Європою» запрошує до участі в третьому раунді відбору громад Фази Впровадження

Дата створення: 13:18 05.12.2018, Переглядів: 32

Сьогодні, 5 грудня, в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва проходить інформаційна сесія щодо участі у Програмі «U-Lead з Європою» в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. Захід організовано Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвиту ОДА спільно з Вінницьким центром розвитку місцевого самоврядування. До участі в інформаційній сесії було запрошено представників органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій щоб ознайомити їх з результатами Початкової Фази, станом виконання Фази Впровадження та умовами участі у Програмі. Слід зазначити, що Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.

У районному центрі встановлено прапор Військово-морських сил України

Дата створення: 11:14 05.12.2018, Переглядів: 51

Райдержадміністрацією, на знак підтримки українських моряків, які були обстріляні та захоплені в полон російськими прикордонниками у Керченській протоці, встановлено прапор Військово-морських сил України.

Президент України зустрінеться з Президентом Литовської Республіки

Дата створення: 10:56 05.12.2018, Переглядів: 35

Президент України Петро Порошенко проведе зустріч із Президентом Литовської Республіки Далею Грібаускайтє, яка відвідає Україну з офіційним візитом 7 грудня 2018 року. Під час візиту заплановані переговори Глав двох держав у рамках засідання Ради Президентів України і Литви та підписання низки двосторонніх документів.

Як діяти при виявленні підозрілого поштового відправлення

Дата створення: 10:53 05.12.2018, Переглядів: 36

Останнім часом в багатьох країнах світу почастішали випадки проведення терористичних актів з використанням поштового каналу:  шляхом розсилки бандеролей, посилок, в яких розміщені вибухові пристрої та які вибухають під час розкриття шляхом розсилки листів, бандеролей, посилок тощо, оброблених збудниками небезпечних інфекційних захворювань  Ознаки безпеки:

Володимир Гройсман пропонує обговорити нові принципи побудови адміністративно-територіального устрою України

Дата створення: 10:53 05.12.2018, Переглядів: 37

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує обговорити і закріпити на законодавчому рівні нові принципи побудови адміністративно-територіального устрою України, який стимулював би розвиток територій і зберігав баланс повноважень органів місцевого самоврядування та державного контролю. Своє бачення змін Глава Уряду представив під час круглого столу з питань реформи місцевого самоврядування. «Адміністративно-територіальний устрій. Тут треба наводити порядок, ліквідувати недосконалості, запровадити ефективну логічну систему управління державою, коли кожна територіальна одиниця сама по собі спроможна», – сказав Володимир Гройсман.

Тренінг  групи зустрічі з прийомними батьками

Дата створення: 09:38 05.12.2018, Переглядів: 57

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей райдержадміністрації  було проведено чергову групу зустрічі з прийомними батьками на тему: «Профілактична робота з протидії булінгу серед дітей».                    

Порядок дій при захопленні транспортних засобів терористами

Дата створення: 08:55 05.12.2018, Переглядів: 35

якщо Ви опинилися в захопленому терористами автобусі (тролейбусі, трамваї), не привертайте до себе їх увагу  огляньте салон, визначте місця можливого укриття у разі стрілянини  заспокойтесь, спробуйте відволіктися від того, що відбувається  зніміть ювелірні прикраси, не дивіться в очі терористам, не пересувайтеся по салону і не відкривайте сумки без їх дозволу  не реагуйте на їх провокаційну або зухвалу поведінку  якщо спецслужби зроблять спробу штурму - лягайте на підлогу між кріслами і залишайтеся там до кінця штурму  після звільнення негайно покиньте автобус (тролейбус, трамвай), тому що не виключена можливість його попереднього мінування та подальшого вибуху

План Перспективного розвитку Вінниччини обговорюватимуть на засіданні Ради регіонального розвитку 6 грудня

Дата створення: 08:54 05.12.2018, Переглядів: 35

У Вінниці 6 грудня 2018 року о 9:00 відбудеться засідання Ради регіонального розвитку Вінниччини – колегіального органу, який очолює голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій. До складу  Ради регіонального розвитку Вінниччини  входять заступники голови облдержадміністрації та керівники її Департаментів, Вінницький міський голова, представники міської влади, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій та районних рад, представники виконавчої та представницької влади області, науковці, промисловці та підприємці Вінниччини, виробничники та експерти з стратегічного планування економіки. Загалом цей консультативно – дорадчий орган області налічує понад 200 осіб. Головна ідея зустрічі – визначення стратегічного напряму розвитку економіки області в сегменті соціально – економічного поступу всієї країни, підведення підсумків господарювання по усіх галузях за останні роки та опанування Плану Перспективного розвитку регіону на період 2019 – 2021 років. Основні постулати цієї програми були озвучені Президентом України Петром Порошенком на останньому засіданні Всеукраїнської Ради регіонального розвитку, яке відбулось під його головуванням та за участі Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана 12 листопада цього року у Києві.