Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Вінницька митниця докладає максимум зусиль для якісного та швидкого розмитнення автівок

Дата створення: 15:17 06.12.2018, Переглядів: 57

Вінницька митниця налагоджує співпрацю з представниками митних терміналів в рамках виконання Закону України 2612-VIII та митного  оформлення автомобілів на «єврономерах». Днями відбулась чергова робоча зустріч керівництва Вінницької митниці ДФС з керівниками ТОВ «Авто-Гранд». Головним питанням було забезпечення більш комфортного користування власниками автівок послугами митних терміналів. В ході наради було вирішено залучити додаткові резерви персоналу терміналу та охорони в зоні митного контролю митного поста «Вінниця-центральний» Вінницької митниці ДФС.

У військових комісаріатах спостерігається позитивна тенденція виконання показників призову резервістів на навчальні збори

Дата створення: 15:16 06.12.2018, Переглядів: 56

З 3 грудня 2018 року в Україні розпочався цикл масштабних зборових заходів, до яких поетапно залучаються резервісти та військовозобов’язані, переважно з бойовим досвідом. З початку оголошення призову на навчальні збори, у військових комісаріатах спостерігається позитивна тенденція виконання планових показників за рахунок резервістів-добровольців, які самостійно прибувають до військкоматів та військових частин.

Керівники області та міста відзначили кращих представників органів місцевого самоврядування

Дата створення: 14:47 06.12.2018, Переглядів: 62

Сьогодні, 6 грудня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, який, відповідно до Указу Президента України щорічно відзначають 7 грудня.

На Вінниччині представники правоохоронних органів перевірятимуть документи осіб у військовій формі

Дата створення: 13:14 06.12.2018, Переглядів: 59

Відповідно до рішення Ради оборони області від 30 листопада 2018 року, у зв’язку із введенням воєнного стану на Вінниччині, заборонено носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України. На випадок підозрілої поведінки особи у  військовій формі буде оперативне реагування правоохоронних органів з перевіркою документів та встановлення ймовірної належності до незаконних військових формувань. У разі відсутності відповідних документів правоохоронці передаватимуть таких осіб Військовій службі правопорядку у Вінницькій області для подальшого встановлення причетності їх до ЗСУ чи інших визначених законодавством військових формувань.

В Україні діє система соціальних пільг та гарантій резервістам

Дата створення: 13:13 06.12.2018, Переглядів: 57

В Україні створена та функціонує система соціальних пільг та гарантій резервістам, як за контрактом, так і оперативного резерву. Про це 5 грудня, під час брифінгу повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербіна. За словами офіцера, на період проходження зборів резервісту гарантується:

Від переговорної процедури до відкритих торгів:представників територіальних громад Вінниччини навчали проведенню публічних закупівель

Дата створення: 10:43 06.12.2018, Переглядів: 57

Днями, 4 – 5 грудня, у рамках Програми «U-LEAD з Європою», завдяки редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель» та за сприяння Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування відбулось навчання для фахівців вінницьких ОТГ, які здійснюють закупівлі (придбання товарів, робіт та послуг) в порядку, встановленому Законом України «Про публічні закупівлі». Тренінги проводились спеціалістами журналу «Радник в сфері державних закупівель». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Вінницької області, які мали можливість дізнатися про практичні та теоретичні аспекти публічних закупівель в системі Prozorro, а також відстежити актуальні зміни в законодавстві, бути в курсі нормативно-правового забезпечення та новин у сфері закупівель.

В 13 районах області, Іллінецькій ОТГ, містах Вінниця та Могилів-Подільський повністю використано кошти державної субвенції на придбання житла дітям – сиротам

Дата створення: 08:15 06.12.2018, Переглядів: 56

Про це йшлося  сьогодні,  5 грудня, на всеукраїнській селекторній нараді, організованої Мінсоцполітики  щодо використання виділених коштів субвенції на придбання житла дітям – сиротам. Нарада проходила під головуванням заступника Міністра соцполітики України Олександри Чуркіної.

Цьогоріч на Вінниччині забезпечено оздоровленням та відпочинком майже 100% дітей пільгових категорій

Дата створення: 08:14 06.12.2018, Переглядів: 57

З метою забезпечення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, які потребують першочергової уваги та підтримки з обласного бюджету на ці цілі  у 2018 році виділено 9592,2 тис. грн. з них освоєно 9438,8 тис. грн. Про це йшла мова сьогодні  під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням заступника Міністра соцполітики України Олександри Чуркіної.

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди Дня Збройних Сил України!

Дата створення: 07:59 06.12.2018, Переглядів: 61

Шановні військовослужбовці, захисники України!  Прийміть вітання з професійним святом -  Днем Збройних Сил України!

Вінницька область повністю забезпечена вакцинами проти кору

Дата створення: 16:06 05.12.2018, Переглядів: 67

Якісні і ефективні вакцини, що захищають від кору, паротиту і краснухи, наявні в усіх кабінетах щеплень області. Загалом станом на 1 листопада в області є 19 138 доз вакцини КПК. Це складає 83% від річної потреби області. Тобто наявної кількості вистачає для планової та посиленої імунізації мешканців у найближчі декілька місяців. Рівень охоплення щепленнями КПК в області залишається незадовільно низьким, зокрема першу дозу вакцини КПК за графіком отримали лише 66% дітей.  Якщо у кабінеті щеплень вашого медзакладу кажуть, що вакцин немає — терміново повідомте про це головного лікаря, а також обласний департамент охорони здоров’я:  (0432) 66-12-05, upr_zdorov@vin.gov.ua.