Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Вінниччина втратила Героя – в зоні ООС загинув молодший сержант із Браїлова Микола Семенюк

Дата створення: 13:06 15.01.2019, Переглядів: 34

14 січня,  близько 16-ї  години в зоні проведення операції об’єднаних сил під час обстрілу з великокаліберної зброї  від вогнепального поранення, несумісного з життям, загинув молодший сержант Микола Семенюк,1973 р. н.  Загиблий із родиною проживав у селищі Браїлів  Жмеринського району. Призваний на військову службу за контрактом Жмеринським ОМВК  30 березня 2016 року.  

Вінниччина серед п’яти областей України, в яких найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини у сільських амбулаторіях

Дата створення: 11:37 15.01.2019, Переглядів: 44

В Україні розпочалося масштабне будівництво перших 517 нових сільських амбулаторій моно- та групової практики. 10 вже введено в експлуатацію на Кіровоградщині, які повноцінно працюють. Спільно з МОЗ, розроблено і сформовано спроможну мережу з 4223 сільських амбулаторій. Потреба у новому будівництві — 688 закладів. Закуповуються 514 службових автомобілів для сімейних лікарів. За підтримки партнерів зі Світового банку, розроблено хендбук — технічне задання для запровадження в амбулаторіях телемедицини.

Співпраця влади та молоді – один з важливих напрямків розвитку Вінниччини

Дата створення: 10:27 15.01.2019, Переглядів: 32

Створення сприятливих умов для самореалізації молоді є особливо важливим напрямом для розвитку регіону. Презентуючи «Карту пріоритетів» структурного підрозділу ОДА, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала про втілення комплексу заходів, спрямованих на створення нових можливостей для молодих вінничан.

Попередження насильства в сім’ї, протидія торгівлі людьми та гендерна рівність – ключові завдання у реалізації соціальної та молодіжної політики Вінниччини

Дата створення: 10:25 15.01.2019, Переглядів: 32

На сьогодні важливим стратегічним завданням є втілення заходів у напрямку формування самодостатньої сім’ї, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності. Про це зазначила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, презентуючи «Карту пріоритетів» структурного підрозділу облдержадміністрації.

Соціальна підтримка пільгових категорій громадян – важливий пріоритет у роботі обласної влади

Дата створення: 10:24 15.01.2019, Переглядів: 31

Презентуючи «Карту пріоритетів» структурного підрозділу ОДА, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна розповіла про втілення комплексу заходів, спрямованих на надання допомоги та соціальної підтримки пільговим категоріям громадян, зокрема, учасникам АТО та членам їх сімей, малозабезпеченим сім’ям. Також під час щотижневої апаратної наради Наталя Заболотна поінформувала про забезпечення «пакунками малюка» сімей, у яких народилися діти. За словами Наталі Заболотної, на область було замовлено 4770 пакунків малюка. Натомість, видано 4395 пакунків.

Обласний оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель або збіжжя розглянув факт рейдерського захоплення у Барському районі

Дата створення: 08:13 15.01.2019, Переглядів: 36

Сьогодні, 14 січня, у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації  під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Гижка відбулось засіданні обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель або збіжжя. На засіданні були присутні: члени оперативного штабу та Кулик Вікторія Вікторівна – власник ФГ «Дар’я і Я».  Розпочинаючи засідання, головуючий Андрій Гижко зазначив: «На жаль, факт, який ми сьогодні розглядаємо, є класичним прикладом рейдерства і має всі ознаки в т. ч. кримінального злочину. Тож в ході обговорення я буду  часто звертатися до представників правоохоронних органів щодо розгляду зверненняКулик Вікторії Вікторівни - власника ФГ «Дар’я і Я» с. Кузьминці Барського район (звернення надійшло 4 .01. 2019 року на ресурс «Стоп-рейдер» ОДА, де повідомлено, що 29 грудня 2018 року реєстратором Прошкіним О.В. комунального підприємства «Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу» м.Київ, неправомірно було змінено власника та голову ФГ «Дар’я і Я».

На всеукраїнській селекторній нараді Геннадій Зубко презентував дорожню карту з впровадження телемедицини у сільських амбулаторіях

Дата створення: 16:23 14.01.2019, Переглядів: 40

Сьогодні, 14 січня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулась селекторна нарада з обговорення питання щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості та впровадження технологій з використання телекомунікаційних засобів. У вінницькій студії були присутні заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор Департаменту будівництва, містобудування та архітектури ОДА Дмитро Романченко та заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Олена Житанська.

Надання якісних соціальних послуг та створення доступного середовища – пріоритет розвитку Вінниччини

Дата створення: 14:48 14.01.2019, Переглядів: 41

На сьогодні забезпечення і надання якісних соціальних послуг, належних умов перебування в соціальних закладах обласного рівня з урахуванням доступності залишається пріоритетним напрямом розвитку регіону. Сьогодні, 14 січня, під час щотижневої апаратної наради під керівництвом голови ОДА Валерія Коровія, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна поінформувала про ключові напрямки роботи, а також про стратегічні цілі структурного підрозділу, визначені «Картою пріоритетів».