Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Критерії формування спроможної освітньої мережі в ОТГ – експерти підготували посібник для громад

Дата створення: 10:38 16.08.2019, Переглядів: 7

У допомогу громадам експерти підготували методично-інформаціи?нии? посібник «Критерії формування спроможної освітньої мережі в ОТГ» (ЗАВАНТАЖИТИ 11,1 МБ). Посібник визначає критерії (характеристики, ознаки та показники) спроможної освітньої мережі, які допоможуть органам місцевого самоврядування самостійно оцінити та проаналізувати спроможність освітньої мережі, що належить до сфери їхнього управління, передбачити необхідні заходи у стратегії розвитку громади.

Юні вінничани на шість днів поринуть у атмосферу, колорит та звичаї румунського міста Ясси

Дата створення: 10:37 16.08.2019, Переглядів: 6

Сорок діток учасників АТО/ООС та загиблих героїв з Вінницької області вирушили у захопливу подорож до Румунії надвечір, 15 серпня. Сьогодні вони прибудуть до міста Ясси, де проведуть шість дивовижних днів.

938 контрактників поповнили ряди військових частин Вінниччини

Дата створення: 08:51 16.08.2019, Переглядів: 6

Майже тисяча вінничан підписали контракт зі Збройними Силами України. З них близько сотні — жінки, – так стверджують у Вінницькому обласному військовом комісаріаті. Те, що охочих пов’язати своє життя з військом побільшало, підтверджують і в окремій мотопіхотній бригаді. За словами командира бригади полковника Володимира Шведюка, щомісяця на службу до них йде по півсотні бійців. «Після ротації у районі проведення ООС та повернення до пункту постійної дислокації ми маємо деяківакансії, адже чимало військових отримали право на звільнення, - розповідає полковник. — Але проблем із кадрами не відчуваємо, адже є багато охочих вступити на службу за контрактом».

В Україні наявні всі вакцини від 10 інфекційних хвороб за Календарем щеплень

Дата створення: 08:40 16.08.2019, Переглядів: 7

Національна служба здоров’я України долучилася до інформаційної кампанії МОЗ України. Відтепер гаряча лінія НСЗУ фіксуватиме скарги громадян, якщо вони стосуватимуться вакцинації, та повідомлятиме місцеві Департаменти охорони здоров’я і Міністерство охорони здоров’я України. Держава гарантує кожному пацієнту безкоштовну вакцинацію на первинній ланці медицини. Наразі в Україні наявні всі вакцини від 10 інфекційних хвороб за Календарем щеплень. Це вакцини від гепатиту В, туберкульозу, кору, епідпаротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

"З Україною в серці": відкрилась виставка образотворчого мистецтва з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

Дата створення: 08:39 16.08.2019, Переглядів: 8

15 серпня, у світлиці Обласного центру народної творчості  відбулося відкриття традиційної виставки народного мистецтва з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Ведуча відкриття виставки – заввідділом народної творчості та аматорського мистецтва ОЦНТ, заслужений працівник культури України Любов Гричанюк.

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про Єдиний державний реєстр ветеранів війни»

Дата створення: 15:09 15.08.2019, Переглядів: 10

Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про Єдиний державний реєстр ветеранів війни», яка була розроблена Міністерством у справах ветеранів для забезпечення реалізації Закону України про Єдиний державний реєстр ветеранів війни. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз / Iryna Friz. «Постанова КМ визначає порядок створення, ведення, доступу до відомостей Єдиного державного реєстру ветеранів війни та порядку одержання інформації з інших реєстрів та інформаційних баз даних щодо фізичних осіб для внесення відомостей до Реєстру», - наголосила Ірина Фріз.

Уряд схвалив рішення про зростання зарплат тренерів дитячих спортивних шкіл

Дата створення: 13:08 15.08.2019, Переглядів: 9

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про збільшення з 1 січня 2020 року заробітних плат тренерам дитячих і юнацьких спортивних шкіл на 20-70%. Такий крок є складовою загальної урядової політики зростання доходів освітян і вирівняння диспропорцій в оплаті праці вчителів загальноосвітніх шкіл та вихователів і спортивних наставників. Окрім того, він створює підґрунтя для реалізації іншого напрямку роботи – розвитку дитячого спорту, в тому числі шляхом розбудови мережі спортивних шкіл, басейнів, комплексів та пришкільних спортивних майданчиків. Раніше Глава Уряду відзначав, що заплановане зростання зарплат стане підтримкою передусім для молодих фахівців. «Це буде справедливо і достойно», – відзначав Прем’єр-міністр.

Права споживача: як захиститися від недобросовісних продавців при купівлі в інтернеті?

Дата створення: 13:07 15.08.2019, Переглядів: 9

Перед покупкою обов'язково з'ясуйте: найменування та місцезнаходження продавця основні характеристики продукції ціну порядок прийняття претензій, умови гарантії та поставки порядок повернення/ обміну. Забезпечити свою покупку в Інтернеті можна за допомогою відправлення товару з післяплатою.

Важлива інформація!

Дата створення: 13:01 15.08.2019, Переглядів: 60

Небезпека обірваного проводу лінії електропередачі і чому саме 8 м можуть врятувати Вам життя.

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків, - роз’яснення від МОН і МОЗ

Дата створення: 10:48 15.08.2019, Переглядів: 8

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду. Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.