Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Проведено перевірку прийомних сімей та сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

Дата створення: 10:48 16.01.2019, Переглядів: 47

З метою виявлення та попередження випадків порушення батьками їхніх обов’язків, моніторингу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та прийомних сімей, начальником Служби у справах дітей райдержадміністрації Ігорем Остаповичем, головним спеціалістом Служби у справах дітей  Наталією Мельник, спільно з директором Мурованокуриловецького районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Василем Чорпітою та заступником директора - начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольгою Димчук, здійснено виїзну перевірку у с. Морозівка, с. Михалівці, с.Конищів, с.Воронівці, с. Новосілка, с. Бахтин та обстежено сім´ї, які потрапили у складні життєві обставини, прийомні сім´ї та сім´ю опікунів. За результатами перевірки складено акти обстеження матеріально-побутових умов. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, недопущення жорстокого поводження з дітьми, створення всіх необхідних умов для їх всебічного розвитку та надано методичні рекомендації.

Стадо із 95 червонокнижних зубрів Хмільницького лісового господарства забезпечене охороною та кормами

Дата створення: 10:41 16.01.2019, Переглядів: 32

Екологи департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів спільно з єгерями порахували зубрів Хмільницького лісового господарства.   Фахівці зафіксували стадо у кількості 95 особин, яке поділилося на дві частини. Спеціалісти Хмільницького лісгоспу забезпечують цих червонокнижних тварин охороною та кормами, згідно раціону й норм споживання.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області поінформували керівників закладів загальної середньої освіти про вимоги санітарного законодавства в організованих дитячих колективах

Дата створення: 10:39 16.01.2019, Переглядів: 33

Вчора, 15 січня, на базі Вінницької академії неперервної освіти відбулася зустріч спеціалістів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області з керівниками закладів загальної середньої освіти, під час якої учасники зустрічі обговорили актуальні питання стосовно дотримання вимог санітарного законодавства в організованих дитячих колективах. Головний спеціаліст Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ольга Алевська ознайомила присутніх із санітарно-епідемічною ситуацією в Україні та, зокрема, у Вінницькій області,  а також відповіла на основні питання щодо організації безпечного та якісного харчування, питного режиму, належного медичного обслуговування школярів. Під час виступу Ольга Алевська акцентувала увагу присутніх на необхідності дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму в школах та шкільних їдальнях. Головний спеціаліст на яскравих прикладах розповіла про основні порушення повітряно-температурного режиму в класних кімнатах та в кабінетах, а також ознайомила учасників заходу з наслідками недотримання дезінфекційного режиму.

Президент України зустрівся з главами зовнішньополітичних відомств Естонії, Литви та Польщі

Дата створення: 09:42 16.01.2019, Переглядів: 35

Президент України Петро Порошенко зустрівся Міністром закордонних справ Естонської Республіки Свеном Міксером, Міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічусом та Міністром закордонних справ Республіки Польща Яцеком Чапутовичем.  

Глава держави: Маємо зробити Україну енергонезалежною за наступні п’ять років

Дата створення: 09:41 16.01.2019, Переглядів: 33

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськості Ківерцівського району Волинської області звернув увагу на програму, спрямовану на підвищення енергоефективності. Глава держави зауважив, що в 2017 році Україна спожила 14 млрд м3 імпортного газу. За його словами, до цього показники споживання газу досягали позначок і 22 млрд м3, і 30 млрд м3. «14 млрд м3 – це реальна робота, яка була проведена. В 2018 році знаєте скільки ми спожили? 10 млрд м3», - розповів він.

Реалізація основних завдань із забезпечення діяльності галузі культури Мурованокуриловецького району.

Дата створення: 09:27 16.01.2019, Переглядів: 40

Діяльність закладів культури району здійснювалася з урахуванням загальних процесів, що відбувалися у соціально-культурній сфері, громадянському житті держави та регіону.

На 2019 рік з обласного бюджету виділено 1 млн 200 тис грн на реалізацію проектів громадських організацій із національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Дата створення: 08:03 16.01.2019, Переглядів: 31

15  січня, у приміщенні Молодіжного центру «Квадрат»  відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при  ОДА. Головувала на засіданні директор Департаменту соціальної та молодіжної  політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету «100 років Акту Злуки – соборності українських земель»

Дата створення: 15:43 15.01.2019, Переглядів: 39

Монета номіналом 5 гривень вводиться в обіг з 17 січня. Вона присвячена урочистому проголошенню Акта про об`єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в єдину незалежну державу, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві.

14 січня у селі Котюжани відбулися загальні збори громадян

Дата створення: 13:43 15.01.2019, Переглядів: 75

Участь у зборах взяв голова районної державної адміністрації Сергій Ладан. Сільський голова Микола Арнаут прозвітував про роботу сільської ради за 2018 рік та зупинився на перспективах розвитку громади на 2019 рік.

Телеканал ІТА "ВІТА": Віряни Вінниччини зустріли Томос

Дата створення: 13:08 15.01.2019, Переглядів: 47