Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Зростання середньої зарплати обумовить вибір українців жити і працювати на Батьківщині, – Прем’єр-міністр

Дата створення: 09:23 20.05.2019, Переглядів: 34

Послідовне зростання середньої заробітної плати в середньому до 620 доларів до 2021 року стане однією з причин, яка дозволить українцям не шукати кращої долі по світу, а залишатися в Україні і працювати на благо своєї Батьківщини. Про це в ефірі телеканалу «Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він нагадав, що три роки тому мінімальна зарплата в Україні становила 50 доларів, а зараз – завдяки економічним реформам Уряду – вона зросла до 150 доларів. Середня зарплата зросла вдвічі, і зараз можна знайти роботу із зарплатнею в 10 тис. грн і більше. А якщо продовжувати реформи і виконувати поставлені глобальні завдання, кожен українець буде ще думати, чи варто полишати країну. «Процес ухвалення рішення (щодо переїзду) буде вже конкурентним», – сказав Володимир Гройсман.

На День Європи у Вінниці представили меморіальний проект до 75-х роковин депортації кримськотатарського народу

Дата створення: 08:52 20.05.2019, Переглядів: 33

18 травня, під час відзначення Дня Європи на Майдані Небесної Сотні в рамках проекту «Україна, освячена горном» розгорнуто пізнавальну локацію, присвячену 75-м роковинам депортації кримськотатарського народу. Організаторами меморіального проекту «Хайтарма. Повернення»  виступили Вінницька міська рада та ГО «ВЕТАН». На Майдані Небесної Сотні цього  дня експонується одразу декілька виставок, серед яких і розташована низка експозицій, присвячених Дню боротьби за права кримськотатарського народу. Також на цій площі розмістилось містечко українського гончарного мистецтва.

У Вінниці відзначили День Європи

Дата створення: 08:50 20.05.2019, Переглядів: 34

В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Європи взяли участь: Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, міський голова міста Вінниці Сергій Моргунов, голова обласної Ради Анатолій Олійник, духовенство, офіційні делегації з Республіки Польщі, Молдови, Румунії, Литви,Чеської Республіки, а також із різних міст України та жителі м. Вінниці. Валерій Коровій висловив переконання, що кожен українець, кожен житель Вінниччини, починаючи із себе, зі своєї родини, зі своєї вулиці, свого міста чи села вже сьогодні будує європейське майбутнє та побажав усім присутнім миру, злагоди і достатку: «Сьогодні ми об’єднуємось в прагненні творити добро і бути щасливими. Саме на цих простих і зрозумілих речах базується європейський вибір України. Місто Вінниця, вже традиційно, стало неформальною європейською столицею України під час святкування Дня Європи. Зі святом дорогі вінничани!»

19 травня в Україні День пам'яті жертв політичних репресій

Дата створення: 09:13 18.05.2019, Переглядів: 63

Щороку у третю неділю травня в Україні урочисто вшановують пам’ять жертв політичних репресій, жертв великого і страшного терору - цієї цинічної і жорстокої машини знищення людського життя. Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депресії й денаціоналізація.

18 травня День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата створення: 08:36 18.05.2019, Переглядів: 62

Депортація кримських татар – одна з темних сторінок історії  і страшна трагедія для цього народу і всього українського суспільства. 18-20 травня 1944 року бійці НКВС зігнали до залізничних вагонів майже все татарське населення Криму.

ДЕНЬ ЄВРОПИ

Дата створення: 16:54 17.05.2019, Переглядів: 72

    Щорічно у третю суботу травня вся Україна відзначає День Європи.

Український Уряд і Парламент мають час і шанс схвалити рішення для реактивного злету української економіки, – Володимир Гройсман

Дата створення: 16:25 17.05.2019, Переглядів: 68

    Український Уряд і український Парламент мають час і шанс схвалити потрібні рішення, які дозволять не тільки змінити систему ухвалення рішень, а й надати реактивний злет українській економіці. Про це з трибуни Верховної Ради України сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він взяв слово після заяви фракції «Народний фронт» про вихід із коаліції і про старт дискусій щодо формування нової парламентської коаліції.

Час громади: На Вінниччині вирощують французькі делікатеси

Дата створення: 16:22 17.05.2019, Переглядів: 73

«Хай буде мир на всій Землі!»

Дата створення: 15:27 17.05.2019, Переглядів: 79

      17 травня в переддень Міжнародного дня музею у виставковій залі районного краєзнавчого музею імені Федора Коновалюка під такою назвою відкрито виставку творчих робіт на здобуття мистецької премії імені Федора Коновалюка 2019 року.

До Дня пам’яті померлих від СНІДу на Вінниччині проходитиме щорічна акція безкоштовної діагностики на ВІЛ /СНІД

Дата створення: 15:02 17.05.2019, Переглядів: 64

     Про це сьогодні, 17 травня, під час прес-конференції  в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА повідомив головний лікар КЗ  «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Ігор Матковський.