Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Майбутнє лісів Вінниччини - у наших з вами руках

Дата створення: 14:22 20.03.2019, Переглядів: 39

     21 березня, у Міжнародний день лісів, стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках». Голова обласної державної адміністрації В.В. Коровій підписав відповідне розпорядження про проведення акції на Вінниччині. Адже створення нових лісів - справадержавної ваги!

Щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо - Президент

Дата створення: 11:13 20.03.2019, Переглядів: 45

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Прикарпаття наголосив на важливості підтримки української армії.  «І давня, і нова історія вчать нас – щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, запорука безпеки кожного громадянина. Тому армія і сектор безпеки були і залишаються  першим моїм пріоритетом, - наголосив Петро Порошенко.

Валерій Коровій: Ми повинні зупинити процес відтоку кваліфікованих кадрів, який спостерігається на третинному рівні охорони здоров’я, забезпечивши підвищення зарплати медикам в межах 30%

Дата створення: 10:52 20.03.2019, Переглядів: 43

Як повідомив голова облдержадміністрації , цьогоріч на зарплату працівникам охорони здоров’я було виділено додатково понад 60 мільйонів гривень.  Таке рішення ухвалили депутати Вінницької обласної Ради на черговій сесій. «Ці кошти могли бути спрямовані на щось інше, – зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, – але ми помітили значну диспропорцію у зарплаті лікарів, які працюють на різних ланках охорони здоров’я. Медична реформа, яка сьогодні активно впроваджується, призвела до того, що лікар первинної ланки отримує заплату в розмірі 16 тисяч гривень, а, до прикладу, хірург лікарні імені Миколи Пирогова –  6-7 тисяч гривень зарплати. Такий стан справ зумовлює процес відтоку працівників медичної галузі, і не тільки закордон, а й в приватну медицину. Тому ми пішли двома шляхами. Перший – це надання повноважень лікарняним закладам. Вони перетворюються в некомерційні комунальні підприємства, щоб дати можливість керівництву лікарні самостійно визначати рівень доплат і  спрямування фінансових ресурсів. Це важливий процес надання автономності.  Другий шлях – ми хочемо підвищити зарплату в лікарняних закладах третього рівня -  у межах 30%. Ці значні фінансові ресурси необхідно виділити, аби знизити відтік кадрів і стабілізувати процес», - зазначив голова облдержадміністрації.

Розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу»

Дата створення: 09:35 20.03.2019, Переглядів: 45

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», який діє відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №638-р «Про Реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право» у 2017-2019 роках Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочало всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу»

Відкриття в області нових підприємств промислової індустрії забезпечить робочими місцями тисячі вінничан

Дата створення: 09:29 20.03.2019, Переглядів: 46

Так коментує ситуацію на ринку праці голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій. Очільник області зазначає, що цьогоріч компанія «HEAD» планує розпочати будівництво нового заводу з виробництва спортивної амуніції. Там створять 1000 нових робочих місць. Компанія «UBC Group»- завод з виробництва холодильного обладнання- планує створити 2000 нових робочих місць.  До кінця 2019 компанія «МХП» у південно – східній частині області введе другу чергу свого виробництва, а це додатково 3000 нових робочих місць.  Невдовзі у Гнівані розпочнеться будівництво заводу із переробки кукурудзи. Інвестиції в цей завод становитимуть 600 млн. доларів. Там відкриють 1000 нових робочих місць.

На Вінниччині за минулий рік середньомісячна заробітна плата зросла на 30%

Дата створення: 09:28 20.03.2019, Переглядів: 46

Середньомісячна заробітна плата за минулий рік зросла на 30% . Така тенденція спостерігається і цьогоріч, –  про це повідомив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Голова облдержадміністрації  зазначив, що за попередніх два місяці поточного року середньомісячна зарплата зросла на 25%.

Відбулася нарада дільничних комісій

Дата створення: 15:58 19.03.2019, Переглядів: 64

19 березня в районному будинку культури представники Шаргородської окружної виборчої комісії №15 провели нараду з головами, заступниками та секретарями дільничних виборчих комісій району й видали матеріали для проведення виборчої кампанії.

Прем’єр-міністр про монетизацію субсидій: Процес пішов, гроші належать українцям

Дата створення: 13:27 19.03.2019, Переглядів: 55

Запроваджена Урядом України програма монетизації субсидій проходить злагоджено. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Ми виплатили вже понад 350 млн грн субсидій. Процес пішов. Ці гроші належать українцям. Фактично до нового опалювального сезону прийдемо з працюючою системою», – сказав Прем’єр-міністр.

На Вінниччині відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій, що були подані на конкурс проектів громадських організацій

Дата створення: 11:46 19.03.2019, Переглядів: 52

       Протягом 14 та 18 березня, у залі засідань облдержадміністрації відбувалося друге засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.