Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Вінниччина готується до відзначення Дня незалежності України

Дата створення: 14:26 19.08.2019, Переглядів: 10

19 серпня, під керівництвом  голови облдержадміністрації Валерія Коровія відбулася щотижнева апаратна нарада за участі керівників департаментів облдержадміністрації, установ та служб області. В ході засідання було підбито підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи, що відбудуться на Вінниччині у найближчий період. До переліку обговорюваних тем ввійшли актуальні питання життя області в агропромисловому комплексі, соціальній сфері, медицині, освіті та культурі. Особливу увагу голова облдержадміністрації акцентував на важливості належної підготовки та проведення обласних заходів, присвячених святкуванню 28-ї річниці Незалежності України, а також відзначення Дня Державного Прапора.

З 1 вересня школярі вивчатимуть фінансову грамотність за новими підручниками

Дата створення: 13:36 19.08.2019, Переглядів: 7

Учні 10-х та 11-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність. Їх презентували 16 серпня 2019 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки. Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019-го. Вони повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні 5 років. Так, є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо.

На Вінниччині завершилися командно-штабні навчання з офіцерами бригади територіальної оборони

Дата створення: 13:36 19.08.2019, Переглядів: 9

Впродовж тижня на Вінниччині відбувались навчальні збори з офіцерами управління бригади територіальної оборони. Свої військові навички вдосконалював оперативний резерв другої черги, зокрема, офіцери запасу. Основним завданням командно-штабних навчань є відпрацювання практичних дій підрозділів стрілецьких рот для забезпечення функціонування стратегічних об’єктів області у разі виникнення військової загрози. На початку навчань офіцери отримавши посади, вивчили посадові обов’язки та приступили до їх виконань. Вони опрацьовували ввідні керівників навчань і приймали відповідальні рішення для дії особового складу. В ході військового навчання протягом 12-18 серпня особовий склад опановував ази сучасної тактики ведення бою, удосконалював навички стрільби з різних видів зброї, вивчав тактичну медицину, основи топографії та інженерно-саперну справу.  Таким чином впродовж навчань склалась чітка управлінська ланка бригади територіальної оборони. Перевірив заключний етап навчань військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький.

Вінниччина готується до відзначення Дня Державного Прапора України

Дата створення: 13:35 19.08.2019, Переглядів: 12

Вже 15 років поспіль 23серпня Україна святкує День Державного Прапора. Нагадаємо: статус офіційного прапора України синьо-жовтий стяг отримав 18 вересня 1991 року, відповідно до указу Президента України від 23.08.2014 р. №987.  З цього дня під державним прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України в усьому світі. Це символ нашої країни, втілення національної єдності, честі та гідності, історії та сьогодення.

Глава Уряду доручив почати негайні перевірки місць відпочинку людей - передусім готелів і санаторіїв

Дата створення: 13:34 19.08.2019, Переглядів: 10

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести негайні перевірки місць відпочинку людей - передусім готелів і санаторіїв через пожежу, що сталася сьогодні, 17 серпня, в одному з готелів Одеси. Внаслідок пожежі загинули 8 людей. Коментуючи доручення, Прем'єр - міністр відзначив: "Доручаю негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку людей - передусім готелів і санаторіїв. Власники та керівники таких об`єктів мають нести повну відповідальність за безпеку людей". Він також висловив співчуття рідним загиблих і подякував рятувальникам за злагоджені дії та швидке гасіння пожежі. "Жахлива трагедія. Мої співчуття рідним загиблих. Дякую рятувальникам, які самовіддано боролись з вогнем і все ж врятували з пастки людей", - зазначив Прем'єр-міністр.

Проведено засідання оргкомітету з підготовки до Дня Незалежності України

Дата створення: 13:26 19.08.2019, Переглядів: 27

В райдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 28-ї річниці Незалежності України. Проводив нараду перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Петренко. На зустрічі було обговорено святкові заходи, які заплановані з нагоди державного свята.

Безоплатних “Доступних ліків” стало більше, - МОЗ

Дата створення: 15:19 16.08.2019, Переглядів: 10

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2019 року завершено формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації за урядовою програмою «Доступні ліки». У новій редакції Реєстру кількість ліків, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно, збільшилась на 14 позицій. Національна служба здоров'я України вперше здійснювала формування Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Нова редакція Реєстру містить 254 лікарських засоби, що підлягають реімбурсації. З них за нозологіями: 195 - для лікування серцево-судинних захворювань, 45 - діабету ІІ типу, 14 - бронхіальної астми.

Інформація фінансового управління про виконання районного бюджету Мурованокуриловецького району станом на 16.08.2019 року

Дата створення: 14:51 16.08.2019, Переглядів: 17

До загального фонду районного бюджету станом на 16 серпня 2019 року  надійшло доходів в сумі 127 056,6 тис.грн., при уточненому плані на січень-серпень 133 805,6 тис.грн., що складає 95,0 %, в тому числі за серпень надійшло доходів в сумі 13 590,0 тис.грн.

Уряд вдосконалив функціонування ЦНАП та їхніх територіальних підрозділів

Дата створення: 12:39 16.08.2019, Переглядів: 11

14 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив ініційовані Мінекономрозвитку зміни до чинного законодавства з метою удосконалення роботи центрів із надання адміністративних послуг (ЦНАП), їхніх територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів. Ухвалена Урядом постанова серед іншого передбачає внесення змін до Примірних положень та регламенту центру надання адміністративних послуг - зокрема, вводить норму обов’язкового облаштування Центрів інформаційними терміналами та іншими програмно-технічними засобами самообслуговування громадян.

Роботодавці Вінниччини перерахували до спецфондів понад 4 мільярди гривень єдиного внеску

Дата створення: 11:38 16.08.2019, Переглядів: 6

При індикативному показнику 3 млрд 869 млн 555.6 тис грн, підрозділами фіскальної служби Вінниччини мобілізовано за січень-липень 2019 року 4 млрд 16 млн 613.7 тис. грн єдиного  внеску. До прогнозованих показників роботодавці Вінниччини додали 147 млн 58.1 тис. грн. Проти аналогічного періоду минулого року надходження зросли у 1,2 рази або на 6685 млн 327,8 тис. грн .