Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Держкомтелерадіо розпочав прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Дата створення: 11:03 21.05.2019, Переглядів: 15

         Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики,  що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Науковці-екологи України та Польщі вивчали досвід роботи лісівників Вінниччини

Дата створення: 10:18 21.05.2019, Переглядів: 15

Заповідні землі заказника, титанічну працю із природозбереження та зокрема збереження червонокнижних зубрів, вольєрне господарство, лісові культури та результати праці у створенні нових лісів – усе це показали лісівники ДП «Хмільницький лісгосп» учасникам міжнародної науково-практичної конференції. Кожен куточок Вінничини по-своєму прекрасний, неповторний та особливий. Хмільницький знаходиться в північно-західній частині області на території Хмільницького, Літинського, Калинівського та Козятинського адміністративних районів, має шість лісництв. Держпідприємство здавна славиться прекрасними лісовими масивами, які створюють та охороняють відповідальні і віддані роботі лісівники. А за збереження та збільшення видової фауни у мисливських угіддях відповідають професійні мисливствознавці та єгері.

В районі проводиться благоустрій населених пунктів

Дата створення: 09:40 21.05.2019, Переглядів: 28

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 07.02.2019 № 35 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району» з метою підведення підсумків проведення акції з благоустрою, 20 травня 2019 року відбувся об’їзд Вербовецької, Наддністрянської та Жванської сільських рад. Увага зверталась на облаштування сміттєзвалищ, стану вулиць й придорожніх смуг, в’їзди до населених пунктів тощо.

На Вінниччині відбудеться всеукраїнський дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» – «Найкращі діти України 2019»

Дата створення: 16:52 20.05.2019, Переглядів: 24

    Прес-конференція з нагоди проведення на Вінниччині дитячого фестивалю краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» – «Найкращі діти України 2019» відбулася сьогодні, 20 травня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Фестиваль відбувається за інформаційної підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Підтримка та партнерство з Україною є беззаперечним пріоритетом для ЄС, – зустріч Глави Уряду з Єврокомісаром з питань торгівлі

Дата створення: 16:46 20.05.2019, Переглядів: 29

   Підтримка та партнерство з Україною є беззаперечним пріоритетом для Європейського Союзу, і ЄС сподівається на продовження курсу реформ, які вже приносять результат. Про це сказала Європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, яка відбулася в Києві.

Керівники області та міста привітали обдаровану молодь Вінниччини на святі «Таланти - 2019»

Дата створення: 16:43 20.05.2019, Переглядів: 25

    Сьогодні, 20 травня, у Вінниці відбулося загальноміське свято обдарованої молоді «Талант – 2019». Цього дня грамотами та грошовими преміями нагороджено кращих учнів вінницьких шкіл – переможців олімпіад, змагань, конкурсів, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, клубних формувань тощо. Також відзнаки за свої досягнення отримали учні та студенти, які за підсумками другого семестру 2018-2019 навчального року стали стипендіатами Вінницької міської ради.

Юні спортсмени району здобули призове місце у змаганнях з футболу

Дата створення: 16:38 20.05.2019, Переглядів: 33

    19 травня в Тиврівському районі відбулись фінальні змагання з футболу «Золотий колосок» серед юнаків 2005-2006 р.н. Першу гру в результаті жеребкування зіграли з командою з Чечельника та перемогли з мінімальним рахунком 1:0, другу - з командою Тульчинського району 1:1 і програли 0:2 команді Жмеринського району.

На Вінниччині завершується посівна кампанія

Дата створення: 16:13 20.05.2019, Переглядів: 26

  Про хід проведення в області весняно-польових робіт  повідомляє Департамент агропромислового розвитку,екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

В зв’язку з погіршенням погодних умов на території Мурованокуриловецького району відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата створення: 14:29 20.05.2019, Переглядів: 46

         20 травня 2019 року в приміщені райдержадміністрації, під головуванням  першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Петренка, проведено засідання  районної  комісії ТЕБ та НС з порядком денним: «Про ситуацію в районі, яка склалася внаслідок проходження атмосферного циклону в вигляді сильного дощу, граду поривів вітру на період з 19 по 20 травня 2019 року».                                  

На Вінниччині стартує прийом заявок щодо фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів

Дата створення: 10:54 20.05.2019, Переглядів: 28

Регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам оголошує про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів молочарського, м’ясного, плодово-ягідного, овочевого напрямів діяльності, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Фінансова підтримка надається сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам: