Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Глава Уряду назвав пріоритети роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік

Дата створення: 09:28 17.01.2019, Переглядів: 19

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав пріоритетами роботи Кабінету Міністрів на 2019 рік економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпеку і оборону, заходи з енергонезалежності та посилення боротьби з корупцією. Про це він сказав під час щорічного дипломатичного заходу – урочистого прийняття керівників дипломатичних представництв, що відбувається на запрошення Президента України Петра Порошенка. Цього року прийом відбувся у відновленому Маріїнському палаці. «В 2019 році ми забезпечимо в повному обсязі фінансування сектору безпеки та оборони. А це і фінансування підвищених зарплат, і модернізація війська. Будемо інвестувати ресурси в енергоефективність, соціальні програми, монетизацію субсидій, продовження програми «Доступні ліки». З липня запускаємо безкоштовну систему медичних досліджень, - сказав Володимир Гройсман. – Ми продовжимо масштабне будівництво доріг, підтримку АПК - фермерів і сільгоспмашинобудування, продовжимо впровадження нової української школи. Ми визначили пріоритети – економічний розвиток, розвиток людського капіталу, безпека й оборона, енергонезалежність, антикорупційні заходи. Це ті пріоритети, які будуть робити Україну сильною».

Україна впевнено прямує до членства в ЄС та НАТО – Президент

Дата створення: 09:27 17.01.2019, Переглядів: 19

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами. Глава держави підкреслив, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС є «нашим дороговказом повномасштабної економічної інтеграції до спільного європейського ринку». «Україна успішно впроваджує докорінні зміни у сфері безпеки і оборони держави. Українська армія вже увійшла у десятку найпотужніший армій Європи. А прийнятий у минулому році закон про національну безпеку ще більш швидкими темпами наближатиме нас до стандартів НАТО»,  - додав він. Президент підкреслив, що пріоритет членства в ЄС і НАТО буде зафіксований безпосередньо в Конституції. «Сподіваюся, що цю мою ініціативу ближчим часом у другому читанні підтримає український Парламент. Це стане нашим додатковим запобіжником проти будь-яких спроб реваншу», - зазначив Петро Порошенко. Президент також подякував Сполученим Штатам та іншим стратегічним партнерам України за підтримку та допомогу нашій країні. «В Україні високо цінують трансатлантичне лідерство Вашингтону у питанні протидії російській агресії та підтримки України. Без перебільшення історичним стало рішення надати Україні «Джавеліни». Психологічний ефект захистив, врятував десятки життів українців.. Це надало довгоочікуваний сигнал і для наших партнерів», - зазначив Президент.

Мурованокуриловецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує!

Дата створення: 09:23 17.01.2019, Переглядів: 43

Африканська чума свиней – це особливо небезпечне вірусне захворювання свиней, як домашніх так і диких, незалежно від породи, статі та віку. Передається від хворих до здорових тварин і закінчується загибеллю. Біля 70% ознак хвороби є спільними для усіх хвороб свиней.

Можливості для розбудови ЦНАП в рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Дата створення: 09:04 17.01.2019, Переглядів: 17

16 січня, під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе відбулась нарада стосовно питань розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг у 2019-2020 рр. та участі у третьому раунді відбору заявок органів місцевого самоврядування – кандидатів в учасники  Програми «U-LEAD з Європою». Участь в обговоренні взяли профільні заступники голів облдержадміністрацій та керівники структурних підрозділів, до компетенції яких входять зазначені питання. Вінниччину на нараді представила заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Надія Насіковська.

Вінницький рибоохоронний патруль інформує про надання адміністративних послуг

Дата створення: 16:53 16.01.2019, Переглядів: 27

Відповідно до статті 9 Закону України «Про адміністративні послуги» та згідно наказу Державного агентства рибного господарства України від 01 жовтня 2018 року № 403 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держрибагентства» Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області надає громадянам наступні адміністративні послуги: Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмова в його видачі, переоформлення, видача дубліката та анулювання зазначеного дозволу; Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій); Переоформлення підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій); Анулювання підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій); Погодження Режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів; Погодження змін та доповнень до Режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів. Документ дозвільного характеру «Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)»  надається через Центр адміністративних послуг Вінницької міської ради. Інші адміністративні послуги надаються безпосередньо Вінницьким рибоохоронним патрулем. Однак, найближчим часом усі адміністративні послуги будуть надаватись через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради, після впровадження нового програмного забезпечення. Орієнтовна дата впровадження березень 2019 року. Наразі між Управлінням Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області та Центром адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради підписується оновлений договір про співпрацю, в частині надання адміністративних послуг.

На засіданні Наглядової Ради Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» підбито підсумки минулого року та визначено ключові напрямки роботи у 2019 році

Дата створення: 16:29 16.01.2019, Переглядів: 27

Сьогодні, 16 січня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось засідання Наглядової Ради Установи «Агенція регіонального розвитку Вінницької області». Засідання проводив голова Наглядової Ради, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, який оголосив порядок денний:

Вінниччина увійшла до п`ятірки лідируючих регіонів України за обсягами наданої державної підтримки аграріям

Дата створення: 16:28 16.01.2019, Переглядів: 30

Сьогодні, 16 січня, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета в режимі відео-зв`язку провів селекторну нараду з керівниками профільних департаментів за результатами реалізації бюджетних програм підтримки аграріїв. Вінниччина посіла друге місце, після Миколаївської області, за кількістю наданої фінансової підтримки фермерам. Так, даним видом державної підтримки скористалися 411 фермерських господарств із 2 тис. 350 зареєстрованих.

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір в області залишається складною, єдиний шлях зупинити хворобу – це вакцинація

Дата створення: 16:27 16.01.2019, Переглядів: 27

В Департаменті охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція щодо епідемічної ситуації із захворюваності на кір в області. Про ситуацію, яка склалась детально розповіла начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту Тетяна Бондаренко.

Понад 10 мільйонів гривень надійшло до бюджетів місцевих рад Вінниччини завдяки земельним торгам, проведеним у 2018 році

Дата створення: 13:07 16.01.2019, Переглядів: 30

За 2018 рік Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області організовано проведення120 аукціонів з продажу права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1524,44 га, стартовий розмір орендної плати яких становив 3 млн. 320 тис. 100 грн., кінцева орендна плата склала 10 млн. 880 тис. 487 грн. Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів утричі більше від очікуваної (стартової) суми орендної  плати. Найвища відсоткова ставка за результатами торгів досягла 880,30 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянкиплощею 5,00 га, розташованої на території Печерської сільської ради Тульчинського району, вартість якої за результатами торгів склала 35 тис. грн./рік.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії

Дата створення: 11:40 16.01.2019, Переглядів: 33

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності  тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії. «Україна як ніхто хоче мирного і дипломатичного вирішення ситуації на сході країни. Українці - мирна і цивілізована держава. Переконаний, що тільки тверда позиція країн Європи може змінити ситуацію. Це стосується всіх сфер, а не лише мілітарної», - заявив Голова Парламенту під час зустрічі з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою 15 січня». А.Парубій назвав візит В.Соботки великим сигналом підтримки і солідарності з Україною: «Ми проходимо дуже важкий період нашої незалежності, відбиваючи агресію Російської Федерації і захищаючи українські кордони. І для нас дуже важливо, що всі ці п’ять років агресії Австрія постійно і принципово підтримує Україну і засуджує агресивну політику Росії».