Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

На Вінниччині відбулася Рада Регіонального розвитку області, в ході якої обговорили перспективний план розвитку регіону у 2019-2021 роках

Дата створення: 16:05 07.12.2018, Переглядів: 10

6 грудня, в облдержадміністрації відбулась Рада Регіонального розвитку області. Участь у роботі засідання взяли керівники області та міста, районів, об’єднаних територіальних громад, управлінь, установ та організацій, голови депутатських фракцій обласної Ради всього понад 200 осіб. Раду Регіонального розвитку Вінниччини проведено за дорученням Президента України Петра Порошенка.  Підбив підсумки та окреслив перспективи розвитку Вінниччини у 2019-2021 роках голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. Він зазначив, що в рамках підготовки до заходу проведено комплексний аналіз діяльності ОТГ Вінницької області, результати якого засвідчили, що створення об’єднаних територіальних громад – це шлях до успіху та процвітання громади. 

У Мурованих Курилівцях відкрито пам'ятник «Жертв голокосту».

Дата створення: 15:37 07.12.2018, Переглядів: 71

У Мурованих Курилівцях на Єврейському кладовищі 7 грудня відбулося офіційне відкриття пам'ятника «Жертв голокосту». У заході взяли участь керівництво району, селищної ради та місцеві жителі. Також на відкриття меморіалу прибула делегація з Голландії, представники якої виступили меценатами його встановлення.

Добровільна сплата ЄСВ – запорука отримання страхових виплат в майбутньому та права на житлову субсидію вже сьогодні!

Дата створення: 15:09 07.12.2018, Переглядів: 57

    Однією з  обов’язкових умов для визначення права особи на отримання житлової субсидії є сплата єдиного соціального внеску.

Валерій Коровій: МВФ є особливою міжнародною організацією,яка зацікавлена в підтримці країн, що прагнуть до макроекономічної стабільності

Дата створення: 14:59 07.12.2018, Переглядів: 51

     На цьому наголосив голова Вінницької облдержадміністрації сьогодні, 7 грудня, під час брифінгу за участі постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана, який з ознайомчим візитом перебуває на Вінниччині.

Знайомство роботодавців з новим онлайн-сервісом Пенсійного фонду — кабінетом страхувальника

Дата створення: 14:57 07.12.2018, Переглядів: 57

     Як оперативно отримувати необхідну інформацію за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України пенсійники Могилів-Подільського об’єднаного управління пенсійного фонду України пояснюють бухгалтерам і працівникам кадрових служб підприємств та організацій, фізичним особам-підприємцям під час індивідуальних зустрічей-навчань.

Громади Вінниччини розпочинають впроваджувати міжнародну класифікацію первинного рівня медичних послуг

Дата створення: 13:48 07.12.2018, Переглядів: 47

      Громади Вінниччини розпочали ознайомлюватись із новаціями  організації роботи первинного рівня медицини. 

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в районі проводиться низка відповідних заходів

Дата створення: 13:45 07.12.2018, Переглядів: 49

       Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є: - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків; - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;  - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства; - формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. 

Резервісти Вінниччини приступили до навчань з бойової підготовки

Дата створення: 13:00 07.12.2018, Переглядів: 57

    Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, сьогодні, 7 грудня, привітав резервістів оперативного резерву другої черги підрозділів територіальної оборони з початком навчальних зборів, які триватимуть до 11 грудня поточного року.

Відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата створення: 11:37 07.12.2018, Переглядів: 68

   День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.