Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Новини

Посол ЄС Хюґ Мінґареллі на Вінниччині відмітив конкурентний характер виборчої кампанії в Україні

Дата створення: 16:14 21.03.2019, Переглядів: 27

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі та Співробітник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юлія Бармакова сьогодні, 21 березня, провели зустріч із керівництвом області та міста, в ході якої обговорили реформу децентралізації і хід президентської виборчої кампанії в Україні. На початку зустрічі голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій подякував вельмишановному Послу за підтримку України та українського народу Європейським Союзом в непростий історичний час.

ОСНОВНІ ВИМОГИ САНІТАРНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ПЕСТИЦИДІВ ТА АГРОХІМІКАТІВ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Дата створення: 16:07 21.03.2019, Переглядів: 28

    Обізнаність працівників сільськогосподарських підприємств з вимогами санітарного  законодавства у сфері  застосування пестицидів та агрохімікатів, зокрема, ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» від 03.08.1998р.,  ДСП № 382-96  «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів в народному господарстві України» від 18.12.96р., «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» від 12.02.2001року  за № 131/5322    дозволить зменшити ризики здійснення порушень під час їх застосування, які можуть призвести як до отруєння людей так і до  забруднення навколишнього природного середовища та  інших конфліктних ситуацій.

Розміри виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2019 році

Дата створення: 15:33 21.03.2019, Переглядів: 33

20 березня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову „Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”.

На Вінниччині презентували схему-макет «Ставки «Вервольф» 1942–1944 рр.»

Дата створення: 14:19 21.03.2019, Переглядів: 24

Вчора, 20 березня, у  павільйоні Історико-меморіального комплексу пам’яті жертв нацизму, що у с. Стрижавка, відбулась презентація схеми-макету «Ставка «Вервольф» 1942–1944 рр.» Нагадаємо, що Історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму, філію Вінницького обласного краєзнавчого музею, було створено у 2011 році на знак вшанування пам’яті тих, хто ціною власного життя захищав право на майбутнє для свого народу.

За підтримки Європейського Союзу на Вінниччині провели День кар’єри ЄС

Дата створення: 14:14 21.03.2019, Переглядів: 30

На базі Донецького національного університету імені Василя Стуса 20 березня відбувся День кар’єри ЄС. Перш за все, це ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості у європейському вимірі. Для  молоді – це унікальна можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися із світовими трендами у сфері праці. Захід проходив за участі керівника проекту «Інформаційна підтримка молоді та Мереж ЄС в Україні» Марії Пашкової, проректора з міжнародних зв’язків Тетяни Орєхової, яка зазначила: «Ми активно проводимо заходи щодо інформування про можливості, які надає Європейський Союз вінничанам. Нещодавно ми проводили тренінги з європейських цінностей. Сьогодні – День кар’єри ЄС зібрав 31 роботодавця та сотні молодих активних людей. На відвідувачів чекають панельна дискусія, тренінги зі складання сучасного резюме та створення стартапів. Професійні тренери навчать як набути актуальних на цей час компетенцій та створити власний бізнес».

Уряд заохочує громади створювати сприятливі умови для розвитку дітей та молоді

Дата створення: 14:13 21.03.2019, Переглядів: 23

На засіданні Кабінету Міністрів 20 березня було схвалено проект змін до Законів України, спрямований на впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» та надання фінансової підтримки таким громадам. Уряд пропонує стимулюватиме громади, що мають статус «Громада, дружня до дітей та молоді», або є кандидатами на отримання цього статусу, зокрема, збільшити для таких громад частки зарахування ПДФО до бюджетів громад:

На Вінниччині цього року посівна кампанія розпочалась на місяць раніше від минулорічної

Дата створення: 08:26 21.03.2019, Переглядів: 28

Завдяки сприятливим погодним умова цьогоріч посівна кампанія розпочалася 6 березня –  на місяць раніше від минулорічної. Станом на 19 березня поточного року в усіх районах області аграрії проводять посів ранніх ярих зернових та зернобобових культур. За інформацією Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА, в області засіяно 38,9 тис га (40,4%) до прогнозу (потрібно засіяти 96,4 тис га).

На Вінниччині обговорили стратегічні напрямки розвитку та кооперації плодово-ягідного сектору

Дата створення: 08:23 21.03.2019, Переглядів: 26

Конференція з такої тематики відбулася 20 березня у  м.Вінниці  за участі основних гравців ягідного ринку України.  Микола Гриценко – директор із розвитку аграрних ринків проекту USAID – запропонував учасникам зібрання створити маркетингову групу для кооперації зусиль виробників плодово-ягідної продукції, оскільки кооперативи мало дієві через складність управління, розподілу прибутків, закриття та недосконалість законодавства.

За сприяння Вінницької ОДА та обласної Ради побачило світ ювілейне видання «Вінниця-столиця УНР»

Дата створення: 16:38 20.03.2019, Переглядів: 34

Презентація книги  за участю авторів Вадима Вітковського та Миколи Рябого «Вінниця-столиця УНР в роки національно-визвольних змагань 1918-1919-1920-го» відбулась сьогодні, 20 березня, у залі засідань Вченої ради ВДПУ імені Михайла  Коцюбинського. У засіданні взяли участь: директор Департаменту інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк , митрополит Вінницький і Брацлавський Роман, благодійник, меценат, письменник із США Уолтер Орр Скотт, ректор університету Наталя Лазаренко, викладачі і студенти вишу. Книга «Вінниця-столиця УНР»  це своєрідна бесіда двох письменників – головного редактора часопису «Вінницький край», директора видавничого дому «Моя Вінниця», голови обласного осередку НСПУ Вадима Вітковського та володаря почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною», лауреата всеукраїнських літературних премій імені Михайла Коцюбинського, Михайла Стельмаха та міжнародних літературних відзнак Миколи Рябого – на тему, які з нас, щирих українців, великі патріоти та шанувальники нашої історії.

«75-та весна визволення (1944-2019)»

Дата створення: 15:43 20.03.2019, Переглядів: 51

    Під такою назвою у районному краєзнавчому музеї імені Федора Коновалюка 20 березня відкрито виставку фотоматеріалів та документів, присвячену 75-тим роковинам вигнання нацистських окупантів з території Вінницької області та Мурованокуриловецького району.