Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 346

 

 20 лютого в районному будинку культури  «Жовтень»  відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

   У пам’ятному заході взяли участь  представники влади, колективи структурних підрозділів райдержадміністрації,  громадськість селища, старшокласники шкіл райцентру.

 Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих під виконання композиції «Пливе кача».

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Ладан, він зазначив, що наш спільний обов`язок –  робити все для того, щоб жертви Майдану не були марними. Тепер на кожного з нас покладена відповідальність за те, якою стане наша країна. Будьмо чесними і справедливими, будьмо щирими українцями-патріотами, збудуймо свою державу такою,  про яку мріяли і за яку свідомо віддали життя Герої Небесної Сотні. Ми мусимо докласти усіх зусиль, щоби таке більше ніколи не повторилося. Щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а жили і трудилися на радість рідним та близьким, на благо Батьківщини, мирно і щасливо.

На честь Героїв Небесної Сотні відкрито фотоекспозицію, на якій почесне місце зайняли світлини наших земляків-вінничан про яких розповіла начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентина Веклюк. Доповненням до  фотоекспозиції стала  книжково-ілюстративна  інсталяція «Небесній Сотні – шана і молитва», влаштована центральною районною  бібліотекою.

Самодіяльна поетеса Олена Дорош прочитала власні поезії, присвячені Героям Небесної Сотні.

Ведучі, працівники бібліотеки Зіна Петравчук та  Наталія Серветник  провели історичний екскурс в події  тих трагічних днів.

У виконанні  солістів районного будинку культури  Тетяни  Столяр і Ірини Триндовської прозвучали патріотичні пісні.

Слава Небесній Сотні!

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин