Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з учасниками АТО/ООС

Переглядів: 129

          11 квітня  голова райдержадміністрації Сергій Ладан провів зустріч з учасниками АТО/ООС  за участю голови районної ради Сергія Кушніра, начальника відділу допомоги учасникам АТО департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрія Грачова, головних спеціалістів відділу допомоги учасникам АТО облдержадміністрації Ігоря Загоруя та Сергія Тарасова.

     По питанню організації послуг із психологічної реабілітації, професійної адаптації та санаторно-курортного лікування учасників АТО/ООС виступила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко. Вона зазначила: «На обліку  в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 138 учасників АТО/ООС. Відповідно до чинного законодавства Ви маєте право на: щорічне безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, проходження психологічної реабілітації (оплата на проїзд до об’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовується); професійну адаптацію, яка передбачає підвищення кваліфікації, первинну професійну підготовку, перепідготовку, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня. Послуги надаються в рамках програм державного бюджету «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

        Голова райдержадміністрації Сергій Ладан та начальник відділу допомоги учасникам АТО департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій  Грачов надавали вичерпні відповіді на запитання присутніх.

         Основними питаннями, які піднімали учасники АТО/ООС залишаються проїзд на міжміських маршрутах та  земельні.

       Також, завідуюча Мурованокуриловецькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини Лілія  Михайловська  і головний лікар КНП «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня» Мирослав Олійник довели до відома інформацію щодо медичного забезпечення.

     

« повернутися до списку новин