Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районі з робочим візитом перебували очільники області

Переглядів: 353

5 вересня голова облдержадміністрації  Валерій Коровій та голова обласної ради  Анатолій Олійник, з робочим візитом відвідали Мурованокуриловецький район. Вітали почесних гостей голова райдержадміністрації Сергій Ладан та голова районної ради Сергій Кушнір.

Очільники області та району завітали на святкування 10-річчя Рівненського навчально-виховного комплексу. Під час урочистостей вони вручили для навчального закладу ключі від нового шкільного автобуса «Еталон», який був придбаний за Державною програмою 70х30.

На заході також були присутні заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Митрополит Могилів-Подільської та Шаргородської єпархії Агапіт.

 «В першу чергу вітаю всіх з 10-річчям відкриття такого прекрасного навчально-виховного комплексу. Це було не легким випробування. 10 років тому, шкільний поріг переступили лише 4 першокласники, а сьогодні їх вже 24. Хочу звернутись до старшокласників і зауважити, що на сьогодні життя не є простим. У вас попереду зовнішнє незалежне оцінювання і воно диктує нові вимоги до підготовки випускників шкіл. Також підкреслю, що ЗНО є каталізатором проведення реформ в галузі освіти і дуже важливим є те, щоб наші загальноосвітні школи давали якісні і конкурентоспроможні знання нашим випускникам. Для цього вирішується базова проблема: завдячуючи Уряду Володимира Гройсмана, цьогоріч педагогічним працівникам в середньому на 50% підвищили заробітну плату і це ще не кінець. Я хочу побажати всім бути щасливими, пишайтесь власною країною і рухайтесь вперед. Зі святом!», - привітав всіх присутніх Валерій Коровій.

Слова вітання висловив і голова обласної Ради Анатолій Олійник: «Глибоко переконаний, що сьогоднішні першокласники стануть частиною європейської цивілізованої спільноти, почуватимуть себе вільними і матимуть перспективи для власного розвитку і реалізації. Старшокласникам хочу побажати знайти себе, визначитись із майбутньою професією і працювати тут, в Україні, аби розбудовувати і примножувати багатство і міць нашої держави. Бажаю всім вам удачі на цьому шляху! Також, вітаю з ювілеєм і початком нового навчального року».

Відповідно до програми поїздки Валерій Коровій та Анатолій Олійник також відвідали дитячий садок Галайковецького навчально-виховного комплексу. З нагоди його відкриття, в урочистий обстановці, гості символічно перерізали стрічку та оглянули оновлену будівлю дитсадка, поспілкувалися з педагогічними працівниками і персоналом закладу.

 Для інформації, дитячий садок Галайковецького навчально-виховного комплексу було реконструйовано за сприянням депутата обласної Ради, директора ФГ «Велес Віта» Петра Струсевича. Також, надавали допомогу керівники ФГ «Добробут» Василь Загороднюк та ТОВ «Агрофірма Рубанський» Віктор Михайловськоий.

 « повернутися до списку новин