Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святкування Дня Збройних сил України

Переглядів: 387

6 грудня вся Україна відзначає день Збройних сил України. Це свято тих, на кого покладена священна місія  - боронити рідну землю та забезпечувати мирне життя всього народу. Воно увібрало в себе всі подвиги нашого народу - від сивої давнини і до сьогодні. У витоків цього свята перемоги князів Київської Русі та Богдана Хмельницького, запеклі бої українського народу у роки II світової війни та визволення України від сепаратистів на Сході.

У районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 25-ї річниці Збройних Сил України.  Почесними гостями свята були учасники АТО. В урочистих заходах взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар, заступник голови районної ради Андрій Нікітчук,працівники центральної районної бібліотеки, поетеси Олена Дорош та Валентина Демба, вчитель історії СЗШ №2 Галина Невінська та юне покоління.

Учасники АТО поділились зворушливими спогадами із своїх воєнних буднів, їм було вручено сувеніри та квіти.

В районному краєзнавчому музеї імені Федора Коновалюка презентовано міні-експозицію світлин «Збройні сили України – слова, гордість, міць країни!»

 

 « повернутися до списку новин