Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 469

 

Сьогодні, 24 січня 2017 року в райдержадміністрації відбулося засідання колегії, яку проводив голова райдержадміністрації Сергій Ладан. На засідання запрошувалися: члени колегії, начальники управлінь, відділів, служб, керівники територіальних органів, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, селищний та сільські голови, керівники агроформувань. керівники окремих установ, організацій та підприємств району, керівники засобів масової інформації.

   Виносились питання:

1. Про підсумки економічного та соціального розвитку району за 2016 рік доповідав голова райдержадміністрації Сергій Ладан, який зазначив, що забезпечено виконання програмних завдань господарського року. Значних успіхів досягли аграрії, промислові підприємства. Покращилася робота будівельних та житлово-комунальних організацій, закладів торгівлі і малого бізнесу, зросли обсяги залучення інвестицій. Як результат, перевиконано доходну частину бюджету району. Зростання бюджету сприяло виконанню значного обсягу робіт в гуманітарній сфері району та недопущенню заборгованості по зарплаті, профінансовано ряд пільг. Приросту реалізації продукції досягнуто на приватному акціонерному товаристві «Мурованокуриловецький завод мінеральної води «Регіна», товариствах «Анод», «Вінтор». Незважаючи на складні погодні умови, працівники аграрного сектору економіки району у звітному році виконали великий обсяг робіт, що забезпечило приріст виробництва валової продукції сільського господарства на 26 відсотків порівняно з 2015 роком. Вперше за роки незалежності валовий збір зерна в 2016 році по всіх категоріях господарств району склав 107 тис. тонн.

В обговоренні даного питання взяли участь головний лікар КУ «Мурованокуриловецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса Сидоренко, Вищеольчедаївський сільський голова Тетяна Квятковська, голова ФГ «Стріла» с.Снітків, депутат районної ради Віктор Гора.

2. Про проект Програми економічного та соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2017 рік доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації  Святослав Дідушок і передав проект Програми для  розгляду  та черговій сесії районної ради.

 В різному виступили по питаннях:

 Про оновлення містобудівної документації населених пунктів району начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Юрій Позур;

 Про заходи по профілактиці африканської чуми свиней на території району в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Мурованокуриловецькому районі Сергій Кушнір;

 Про проведення чергового призову «Весна – 2017», роботу по залученню на військову службу по контракту, залучення військовозобов’язаних на збори оперативного резерву 1 черги» військовий комісар Мурованокуриловецького районного військового комісаріату Юрій Чорний.

Підсумки колегії підвів голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

 

 « повернутися до списку новин