Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Цьогоріч на Вінниччині осінні ярмарки розпочнуться на тиждень раніше – з 30 вересня

Переглядів: 284

Щосуботи з 30 вересня по 28 жовтня у м.Вінниці проводитимуться сільськогосподарські ярмарки. Всього таких ярмарків буде організовано п’ять. Вони проходитимуть в мікрорайоні «Вишенька» біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК»).

Про це сьогодні йшлося на засіданні обласного організаційного комітету з підготовки та проведення осінніх ярмарків під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка.

Вже традиційно, після збору сільгоспвиробниками урожаю, у Вінниці проводяться  осінні ярмарки. На них фермерські господарства реалізовують власну продукцію, а вінничани мають можливість придбати городину, фрукти, олію, яйця, рибу та іншу продукцію безпосередньо у виробників. Ціни, як правило, встановлюють нижчі, ніж на ринках міста.

«Цієї осені ми розпочинаємо осінні ярмарки на тиждень раніше,- зазначив Андрій Гижко. - Вони проходитимуть 30 вересня, 7, 14, 21, 28 жовтня з 7.00 до 15.00. Овочева група вже в повній стиглості й готова до споживання. Є певна проблематика з яблуками, оскільки період масового цвітіння яблунь через несприятливі погодні умови було втрачено більш як 50% цвіту. А опади останнього тижня, зокрема з градом, знову ж таки нанесли шкоду урожаю яблук. Тож ми працюємо з аграріями - шукаємо якісні яблука, щоб представити їх на ярмарку. Пропозиції щодо участі у ярмарках є із кожного району, деякі із них спеціалізуються на садово-ягідній продукції: Жмеринський, Барський, Мурованокуриловецький; інші – вирощують продукцію овочевої групи: Липовецький, Козятинський, Томашпільський райони».

Посадовець наголосив, що нинішній ярмарок є суто сільськогосподарським і проводиться для задоволення потреб населення на овочеву групу.

Член оргкомітету, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Вега Кулявець, розповідаючи про організаційні моменти, зазначила, що на паркувальному майданчику біля торговельного центру «Plaza Park» (колишній «ШОК») що по вул. Келецькій, передбачені місця для 200 одиниць автотранспорту, з яких здійснюватиметься торгівля. Посадовець запевнила, що налагоджена чітка співпраця з усіма службами, відповідальними за проведення ярмарків. Територія також буде забезпечена біотуалетами та сміттєвими баками.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua« повернутися до списку новин