Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ВДАЛИЙ ДЕБЮТ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ МИХАЙЛОВЕЦЬ

Переглядів: 427

5 серпня в смт.Чернівці проходили зональні змагання з малого футболу за програмою сільських спортивних ігор Вінниччини. Вперше у подібних змаганнях взяла участь футбольна команда Михайловецької територіальної громади, яка представляла наш район.

Михайловецькі футболісти зустрілись з більш досвідченими командами Чернівецького і Томашпільського районів. Зокрема, команда Чернівців 4 рази вигравала обласні ігри. У поєдинку між Михайлівцями та Чернівцями на полі  була рівна гра з обопільними атаками. Відмінну гру показав воротар михайловецької команди Олексій Баськов. В окремих епізодах поспішно діяли нападники нашої команди. Давався взнаки брак досвіду в змаганнях такого рівня. Тому гра закінчилася з рахунком 0:0.

У грі з командою Томашпільського району, за яку виступали учасники чемпіонату області серед команд першої ліги, михайловецьким футболістам довелось нелегко. Досвідчені томашпільські спортсмени взяли верх над новачками з рахунком 4:2. За підсумками змагань команда Михайловець посіла друге місце. Для першого разу – це непоганий результат. Участь  команди в цих змаганнях стала можливою завдяки підтримці Михайловецького сільського голови Раїси Степанівни Яцюк та керівника команди Олега Васильовича Добрянського.  Сьогодні команда Михайловець готується до наступних змагань, які будуть проходити в нашому районі.

Анатолій ЦІОНА, голова районної організації ФСТ «Колос»« повернутися до списку новин