Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині триває підготовка до відзначення Дня захисника України

Переглядів: 286

 

 

Сьогодні, 6 жовтня, у конференц-залі обласної державної адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення на Вінниччині Дня захисника України.

     «Головним завданням органів влади під час підготовки та відзначення Дня захисника України є формування у суспільстві, особливо  молоді, шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь, активної громадянської та патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету і територіальної цілісності Держави, збереження та примноження духовної спадщини», – зазначив головуючий оргкомітету, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

       Відзначення в області Дня захисника України буде відбуватися у рамках проголошеного Президентом України Року Української революції 1917-21 року  під гаслом «Під захистом українських військових». Зокрема, передбачено  низку різноманітних заходів: урочистості та святковий концерт, відкриття Парку Слави і пам’яті загиблим героям АТО в м. Гайсин, традиційне  покладання квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку  Небесній Сотні та загиблим Героям АТО у м. Вінниця на   Європейській площі, показний виступ 8-го окремого полку спеціального призначення Збройних Сил України, відкриття пам’ятника Симону Петлюрі, військово-історична реконструкція вуличного бою Армії УНР та Галицької Армії проти більшовицьких і білогвардійських підрозділів, тощо.

     Як відзначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк: «Цього року вперше обласною державною адміністрацією організовано семінар для голів, заступників голів, активістів громадських організацій учасників АТО Вінниччини, який розпочався на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Учасники семінару проходять там не лише курс лікування, а спілкуються з керівниками обласних департаментів і установ,  на них чекає цікава і різноманітна культурна програма. Цього року до Дня захисника України учасникам АТО, військовослужбовцям Вінниччини будуть вручатись 120 Почесних грамот обласної державної адміністрації та обласної Ради».

      Наразі,  на виконання Указу Президента України, облдержадміністрацією підготовлено відповідне розпорядження «Про відзначення на Вінниччині Дня захисника України», яким затверджено склад організаційного комітету з підготовки заходів, які відбудуться на території області.« повернутися до списку новин