Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Про зміни в звітності по Єдиному Соціальному Внеску

Переглядів: 397

Могилів-Подільське об'єднане управляння ПФУ повідомляє, що Наказом Міністерства фінансів України № 441 від 11.04.2016 року,  який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06 травня 2016 р. За № 682/28812,  викладено в новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (звіт з ЄСВ).

         Наказ оприлюднено 27.05.2016 р. в «Офіційному віснику України». Він набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, тобто з 1 червня 2016 року.

         Згідно цього наказу змінені форми подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (Додаток 4).

         Також згідно п.9 розділу IV Порядку Таблиця 6 додатка 4 призначена для формування страхувальниками, у тому числі тими, які нараховують та сплачують єдиний внесок за осіб із числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової та альтернативної служби), осіб рядового і начальницького складу, у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) у звітному місяці.

 « повернутися до списку новин