Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині у вересні в повному обсязі профінансовано відшкодування вартості лікарських засобів за програмою «Доступні ліки»

Переглядів: 380

До обласного бюджету, відповідно до помісячного розпису, надійшло за квітень-вересень 16990,7 тис.грн. коштів субвенції з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, в тому числі у вересні  – 3928,0 тис.грн., які в повному обсязі профінансовано бюджетам адміністративно-територіальних одиниць області згідно затвердженого розподілу.

Відповідно до результатів моніторингу стану використання коштів вказаного трансферту з державного бюджету, який щотижнево проводиться Департаментом фінансів облдержадміністрації, починаючи з квітня, станом на 22 вересня 2017 року профінансовано з місцевих бюджетів медичні заклади області в обсязі 16470,0 тис.грн. (96,9,0% до помісячного розпису квітня-вересня), в тому числі у вересні – 3832,5 тис.грн.

Загалом проведено відшкодувань за отримані ліки в сумі 13528,3 тис.грн., з них у вересні – 2242,5 тис.грн.

Питання виконання та фінансування програми реімбурсації знаходиться на постійному контролі Департаменту фінансів облдержадміністрації.


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua« повернутися до списку новин