Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Професійне свято відзначили аграрії району

Переглядів: 445

В районному Будинку культури «Жовтень» відбулися урочистості  з нагоди Дня працівників сільського господарства. На свято запрошені кращі працівники аграрного комплексу.

З професійним святом привітав голова райдержадміністрації Сергій Ладан. «Дозвольте мені привітати вас, трудові колективи агроформувань району, трудівників фермерських господарств, працівників, які займаються індивідуальним вирощуванням сільськогосподарських культур, з  професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Це свято господарів, працьовитих людей, всіх, хто працює на землі і годує країну,  хто розуміє, що з маленького пшеничного зернятка починається сила народу. Цей день завжди знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих аграріями планів.

Він також повідомив «Цьогоріч Мурованокуриловеччина, незважаючи на складні погодні умови, виростила гарний урожай. Під цьогорічний урожай було посіяно понад 45 тисяч гектарів, з них зернові культури займали 47 відсотків, технічні – 39.  З площі 1328 гектарів накопано 65 тисяч тонн буряків при урожайності 489 центнерів. Вперше за роки незалежності валовий збір зерна склав 107 тисяч тонн при урожайності 49,7 центнера з гектара. Порівняно з 2015 роком в поточному році зросли валові збори технічних, плодово-ягідних культур, а також надої молока».

Керівництво району нагородили Почесними грамотами  та подяками райдержадміністрації та районної ради кращих аграріїв.

По завершенню свята відбувся святковий концерт.« повернутися до списку новин