Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Робоча зустріч з дружинами та матерями мобілізованих учасників АТО

Переглядів: 551

         

За ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  в районному Будинку культури «Жовтень» відбулася робоча зустріч з дружинами та матерями мобілізованих учасників АТО  із залученням суб’єктів  соціальної роботи за темою: «Соціальний захист учасників антитерористичної операції».

    Зустріч проводив заступник голови районної державної адміністрації Валерій Козачишин.

      Військовий комісар району Юрій Чорний поінформував присутніх на зустрічі про бойове, матеріальне та грошове забезпечення, а також харчування мобілізованих  учасників АТО, дав вичерпні  відповіді на численні запитання.

     Про порядок надання учасникам АТО статусу учасника бойових дій, виплату одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції розповіла начальник відділу персоніфікованого обліку та з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Раїса Левадна. Раїса Миколаївна зупинилася також на пільгах учасникам бойових дій та прирівняним до них, а також розповіла про права членів сімей військовослужбовців на отримання пільг та соціальних гарантій.

    Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Мурованокуриовецького  центру зайнятості  Анатолій Гончар конкретно зупинився на зборі першочергових документів для того, щоб без проблем стати на облік по безробіттю.

     Про те, як іде робота по відведенню земельних ділянок учасникам АТО, про збір та перелік необхідних документів поінформувала  юрисконсульт відділу Держгеокадастру у Мурованокуриловецькому районі Катерина Ободовська.

      Всім  запрошеним, представникам суб’єктів соціальної роботи було цікаво дізнатися про медичне забезпечення учасників антитерористичної операції з повідомлення сімейного лікаря КУ «Мурованокуриловецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Л.А Михайловської.

      Фахівець із соціальної роботи, психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді А.В.Зарічняк провела бесіду про те, як повинні вести себе матері та дружини демобілізованих воїнів АТО  після їх повернення в сім’ю.

    На завершення зустрічі учасникам наради було роздано буклети: «Пільги,права та гарантії для учасників АТО»,  «Поради психологів сім’ям учасників АТО».

 

       « повернутися до списку новин