Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проблеми внутрішньо переміщених осіб району обговорено на круглому столі

Переглядів: 374

Сьогодні в залі засідань райдержадміністрації за участі представників районних служб, управлінь, відділів райдержадміністрації, а також радника міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області С.В.Данілова, заступника директора департаменту молодіжної та соціальної політики, начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій облдержадміністрації Н.В. Квят, головного спеціаліста відділу адресної допомоги ОДА І.В.Махначової пройшло обговорення основних проблем, з якими стикається внутрішньо переміщена особа, та розглядались шляхи їх вирішення у районі. Проводив засідання круглого столу заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен.

В обговоренні брали участь і переселенці, які зауважили, що проблеми місцевого рівня відсутні: забезпечуються виплати, діти навчаються у школах (ДНЗ), налагоджена співпраця із владою – є сприяння та всебічна допомога. Проте забезпечення житлом – ось головна проблема усіх переселенців, що не вирішується одним днем.

Кожен виступаючий повідомив присутнім про обсяг виконаної роботи та плани на майбутнє у напрямку підтримки ВПО у районі. Представники внутрішньо переміщених осіб поділились з представниками обласного Департаменту, як влада на місцях сприяє соціалізації ВПО та підтримує їх у вирішенні нагальних питань.
Після заслуханих виступів можна підвести підсумки, що на всіх рівнях державної влади питання допомоги внутрішньо переміщеним особам є одним із пріоритетних.

 « повернутися до списку новин