Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Уряд вирішує проблему руйнування озонового шару

Переглядів: 314

Сьогодні, 14 грудня, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулась чергова  експертна зустріч з питань обговорення законопроекту «Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази». 

Представник Міністерства екології та природних ресурсів України, експерт проекту «ПРООН», експерт офісу підтримки реформ Міністерства екології та природних ресурсів України, співробітник відділу збереження озонового шару Міністерства екології та природних ресурсів України презентували законопроект. 

Студію Вінницької області представили начальник  відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Оксана Горбатенко, головний спеціаліст відділу дозвільної діяльності та природоохоронних програм Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Тетяна Квітка, головний спеціаліст відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юлія Савченко та керівник МБО «Фундація «Зелений Кіт» Олександр Коц. 

Заслухавши присутніх у центральній студії та студій з регіонів, від Вінниччини озвучила пропозиції Оксана Горбатенко. За її словами,  стаття 3 Державне управління у сфері регулювання озоноруйнівних речовин та фторованих парникових газів є недосконалою.

«Потрібно, щоб було чітко прописано, що саме мається на увазі під державним регулюванням органам виконавчої влади, а саме які функції органи виконавчої влади повинні виконувати відповідно до цього законопроекту» - зазначила Оксана Горбатенко. 

Представник Міністерства екології та природних ресурсів України зазначив, що прийняття законопроекту «Про озоноруйнівні речовини та фторовані парникові гази» є дуже важливим, оскільки світ давно пройшов цей етап і ми зараз в ролі наздоганяючих. 

Нагадаємо, що Урядом ініційовані щотижневі експертні онлайн-зустрічі у форматі прямого включення КМУ та областей з запрошенням у студії представників громадськості, експертів, органів влади та журналістів.« повернутися до списку новин