Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Діти пільгових категорій з району побували на святі новорічної ялинки у м.Вінниці

Переглядів: 370

     

26 грудня управлінням праці та соціального захисту населення та відділом освіти райдержадміністрації організовано поїздку групи дітей з числа сімей пільгових категорій на свято новорічної ялинки у м.Вінницю.

     Діти на святі новорічної ялинки приймали вітання від керівництва області та від Діда Мороза і Снігуроньки. Побувавши в академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського переглянули цікаву театралізовану виставу «12 місяців», під час якої взяли участь у розважальних конкурсах, в яких здобули перемоги та отримали подарунки від Діда Мороза й Снігуроньки. Крім того, всі учасники дійства, побували у Резиденції Діда Мороза та в новорічній фотозоні "Святий Миколай запрошує...", де дарували Святому Миколаю вірші та пісні, за це отримували подарунки. Також відвідали новорічну різдвяну ярмарку та змогли помилуватися головною ялинкою м.Вінниці. 

      На завершення новорічного дійства, кожному учаснику святкових заходів було вручено солодкий новорічний подарунок від голови обласної державної адміністрації та голови обласної Ради. Всі діти отримали масу задоволень та позитивних емоцій.« повернутися до списку новин