Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

УКРАЇНЦІ ЧЕКАЮТЬ НА ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

Переглядів: 388

         

21 вересня  п.р. Верховна Рада мала прийняти Закон про пенсійну реформу, яка передбачає підвищення пенсій для більшості пенсіонерів вже з 1 жовтня. Однак депутати перенесли розгляд цього питання на 3 жовтня. Тому сьогодні пенсіонерів цікавить головне питання: чи отримають вони в разі прийняття Закону про пенсійну реформу жовтневі пенсії в підвищеному розмірі.

     Авторитетно повідомляємо, що Пенсійний Фонду технічно готовий до початку перерахунку пенсій та очікує прийняття закону 3 жовтня: повністю опрацьовано програмне забезпечення, проведені попередні перевірки та розрахунки. Адже для Пенсійного фонду «осучаснення» пенсій є першочерговою задачею, до якої він, крім того, готовий фінансово – на сьогодні надходження до Фонду збільшились понадпланово більш ніж на 14 млрд.грн.

       Однак, в той же час, мусимо попередити, що в разі неприйняття Закону  3 жовтня та подальшого перенесення його розгляду, проведення масових перерахунків до кінця жовтня нажаль буде технічно неможливе через брак часу на його реалізацію. Але ми, як і все українське суспільство, сподіваємося, що депутатський корпус консолідується і врешті прийме це доленосне рішення, аби запустити у дію механізм «осучаснення» пенсій.

 

Могилів-Подільське обєднане

управління ПФУ Вінницької області« повернутися до списку новин