Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Вищеольчедаївській сільській раді обговорено перспективний план розвитку територіальної громади

Переглядів: 322

      26 грудня відбулося засідання виконавчого комітету та сесії Вищеольчедаївської сільської ради  на яких розглянуто та обговорено перспективний  план розвитку територіальної громади на 2019-2021 рік.

      Сільський голова, Тетяна Квятковська ознайомила всіх  присутніх про проведену роботу у 2018 році. Вона зазначила, що сільська рада виграла  проекти по замінні вікон у школі та придбанню сміттєвих  контейнерів та площадок для населеного  пункту с. Вищеольчедаїв,  проведено роботи по відновленню свердловини, облаштувано пагорб біля автобусної зупинки та закуплено матеріали для продовження мережі вуличного освітлення.

 Намічено плани перспективного  розвитку Вишеольчедаївської  сільської ради на 2019-2021 рік: проведення поточного ремонту доріг с. Вищеольчедаїва, завершити  роботи по встановленню вуличного освітлення та відновленню мережі водогону від свердловини, а також виготовити проектно-кошторисну документацію на ремонт заміни вікон і дверей та встановлення опалення в сільському будинку культури.« повернутися до списку новин