Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина майже на 100% виконала державне замовлення по забезпеченню контрактниками Збройні Сили України

Переглядів: 465

Сьогодні, 6 грудні, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція щодо підсумків роботи облвійськкомату.

Участь в прес-конференції взяли військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький та заступник Вінницького обласного військового комісара по роботі з особовим складом Ігор Гончарук.

Розпочинаючи прес-конференцію, Олег Вінницький подякував військовослужбовцям Вінниччини за їх службу на користь цілісності держави. «Вітаю усіх з 25-ою річницею Збройних Сил України. Бажаю миру вашим сім’ям, благополуччя та незламного духу».

В ході зустрічі Олег Вінницький окремо зупинився на питанні контрактної служби та виконанні державного замовлення по забезпеченню контрактниками Збройні Сили України.

«2016 рік для нас виявився досить вдалим. На сьогоднішній день практично на 100 % виконано завдання щодо військово-строкової служби. План, який ми отримали, займає третє місце в України по кількості призовників на строкову службу. Більше Вінницької області призвано у Дніпропетровській та Харківській областях. З початку 2016 року до лав Збройних Сил України призвано 782 особи з Вінниччини. З них 15 осіб, після проходження спеціальної підготовки, нестимуть військову службу в військовій части 3028 Національної гвардії України, що знаходиться в м. Калинівка. Понад 10 % строковиків – жінки», - повідомив присутніх комісар Вінницького обласного військового комісаріату.

Олег Вінницький також висловив слова вдячності органам державної влади як на обласному, так і районному рівнях щодо підтримки та сприяння в організації на належному рівні призовної кампанії на строкову службу та службу у ЗСУ за контрактом.

 « повернутися до списку новин