Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина входить в першу десятку регіонів України за обсягом будівельних робіт у 2016 році

Переглядів: 495

За інформацією Департаменту будівництва, містобудування та архітектури облдержадміністрації, у 2016 році на Вінниччині спостерігається тенденція пожвавлення будівельної діяльності.

Так, за останніми статистичними даними, у січні–вересні 2016 року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1420,3 млн. грн. Індекс будівельної продукції у січні–вересні 2016 року порівняно з цим періодом 2015 року становив 141,4%.

За обсягом будівельних робіт область посіла 9 місце серед регіонів України, а за індексом будівельної продукції – 3 місце, випередивши навіть такі області, як Київська (4 місце), Одеська (6 місце), Харківська (7 місце) та м.Київ (10 місце).

В поточному році очікується завершення будівельних робіт на найважливішому довгобуді області – хірургічному корпусі на 240 ліжок обласної клінічної лікарні ім.М.Пирогова. На початок 2016 року вартість виконаних робіт становила 139,7 млн. грн. В поточному році планується освоїти ще 41,4 млн. грн.

До 1 вересня поточного року завершено другий пусковий комплекс школи в смт. Стрижавка Вінницького району, в якому навчатимуться учні молодших класів. « повернутися до списку новин