Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

УВАГА-НЕРЕСТ!

Переглядів: 431

                                       

         Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує, що відповідно до законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних  біоресурсів» з метою здійснення заходів щодо охорони водних біоресурсів у водоймах області і поліпшення середовища їх існування, обласною державною адміністрацією у період  заборони промислового, спортивного і любительського  вилову риби оголошено двомісячник з охорони рибних запасів та інших водних біоресурсів –«Нерест-2017». Також наказом від 17.03.2017 року №4-0 Вінницярибоохороною визначено терміни заборони на вилов і добування водних біоресурсів на період нересту.

Так, в період з 1квітня по 20 травня заборонено вилов риби  річках та їх притоках; у водосховищах, ставках та р.Дністер -з 1 квітня по 9 червня для любительського лову; у Дністровському водосховищі- з 1 квітня по 29 червня  для промислового рибальства.

      Однак, як і завжди з кожного правила є винятки, тому в нерестовий період дозволяється любительське і спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом, на спеціально визначених ділянках водойм. Таке місце в районі визначено- Дністровське водосховище (від затоки с.Наддністрянське до затоки с.Жван, по лівому берегу).

Розроблено план заходів з посиленого контролю за охороною рибних запасів, до роботи будуть залучатися представники управління регіонального розвитку райдержадміністрації, відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції, управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області, державної екологічної інспекції та громадськості.

 « повернутися до списку новин