Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Прем`єр-міністр хоче бачити індустріальні парки у всіх містах України, що дозволить розвивати національну економіку

Переглядів: 411

Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення індустріальних парків у містах України, що дозволить розвивати національну економіку та сприятиме створенню нових робочих місць.
Під час робочої поїздки у Вінницьку область у п'ятницю, 15 липня, Прем`єр-міністр повідомив, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі України включило Вінницький індустріальний парк до Реєстру індустріальних (промислових) парків.
"За заявкою Вінницької міської ради Мінекономрозвитку зареєструвало Вінницький індустріальний парк. Це означає, що цей Вінницький індустріальний парк є тією територією, офіційно визначеною державою, де будуть створені нові підприємства, де будуть створені нові робочі місця, де буде створений український конкурентний продукт. Я би дуже хотів, щоби у кожному місті був такий індустріальний парк", - заявив Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами після запуску твердопаливної котельні КП "Вінницяміськтеплоенерго".
"Навіть у такий непростий час Вінниця може відзначити, що у Вінницю інвестиції йдуть і навіть зараз будуються нові заводи, які будуть давати якісну роботу вінничанам, модернізуються підприємства", - Володимир Гройсман.
Прем`єр-міністр наголосив, що забезпечення зростання економіки є пріоритетом роботи Уряду. "Ми маємо розуміти, що ми  маємо витрачати стільки, скільки заробляємо. І тут важливо, щоби національна економіка зростала. Ми будемо більше заробляти в Бюджет – Бюджет буде більше інвестувати в якість життя людини. Це є очевидно. Так живуть усі країни, і так має жити Україна, з успіхом", - наголосив він.
Володимир Гройсман вручив відповідний сертифікат про включення до реєстру Вінницького індустріального парку міському голові Вінниці Сергію Моргунову.

 « повернутися до списку новин