Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій:одним з пріоритетних завдань є покращення умов та якості надання медичної допомоги

Переглядів: 410

14 березня, в приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулась зустріч громадських організацій та суспільних діячів з головою Вінницької обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та заступником міністра охорони здоров’я України Романом Іликом в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ». 
Організаторами туру виступають Громадська організація «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я.
Вітальним словом розпочав зустріч голова ОДА Валерій Коровій, наголосивши на важливості поставлених для обговорення на зустрічі питань стосовно реформування медичної галузі. В ході спілкування керівник області коротко інформував гостей про надбання Вінниччини та перспективи подальшого розвитку галузі в умовах децентралізації. 
«На сьогодні питання надання якісних медичних послуг є надзвичайно важливим, враховуючи його актуальність. Одним з пріоритетних завдань, яке ми перед собою ставимо, є покращення умов та якості надання медичної допомоги за рахунок створення госпітальних округів на території області. Люди повинні зрозуміти і відчути, що ці зміни спрямовані на підвищення якості надання медичної допомоги», - зазначив Валерій Коровій.
Про проблеми медичної сфери та шляхи їх вирішення розповів заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик. Окремо заступник міністра розповів про чотири основні напрямки розвитку сфери охорони здоров’я: впровадження страхової медицини, підвищення ефективності роботи первинної ланки надання меддопомоги, розвиток системи громадського здоров’я та доступність лікарських засобів.
Основною метою зустрічі стало обговорення, разом із представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, медичних фахівців, журналістів, місцевих підприємців та студентів таких питань:
- Що мають зробити громада та місцева влада для впровадження якісних змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я;
- Як платники податків можуть контролювати, на що витрачаються їхні гроші;
- За яких умов влада почує позиції громадян і як вплинути на прийняття рішень.
Окремо проводились публічні консультації з представниками медичної спільноти щодо реформи сфери охорони здоров’я включно з питаннями щодо контролю за використанням публічних фінансів у цій галузі.« повернутися до списку новин