Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В області тривають останні приготування до проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України»

Переглядів: 326

 

 

Сьогодні, 29 серпня перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко провели робочу нараду за участю представників  структурних підрозділів ОДА щодо проведення V Міжнародного інвестиційного форуму «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Нарада відбулась безпосередньо на місці проведення Форуму – в готелі «Франція», де усі присутні мали можливість оглянути зали та необхідне обладнання.

Під час наради була детально обговорена програма проведення заходу, яка включає пленарне засідання, платформи ділового спілкування та три панельні дискусії.

За результатами наради було окреслено ряд доручень для організаційного комітету Форуму з метою організації заходу на найвищому професійному рівні.

Нагадаємо, для участі у Форумі, який відбудеться 8 вересня 2017 року об 11.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція», потрібно зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму https://goo.gl/forms/SSq8eTZSHD7JDp7f2 до 1 вересня 2017 року.« повернутися до списку новин