Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вже виконано річні бюджетні призначення по доходах у 6-ти бюджетах Вінниччини

Переглядів: 440

7 червня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція за участю директора Департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Миколи Копачевського щодо виконання обласного бюджету за 5 місяців поточного року.

Відповідно до оперативних даних, надходження доходів місцевих бюджетів зросло на 46,4%, порівняно зі статистичними показниками протягом 5 місяців 2016 року.  Крім цього, дохідна частина бюджету до плану на 5 місяців виконана у 54-х бюджетах адміністративно-територіальних одиниць з 55-ти, що свідчить про позитивні тенденції поточної фінансової ситуації на місцях.  Микола Копачевський відзначив, що на сьогодні у межах 6-ти бюджетів вже виконано річні бюджетні призначення по доходах, натомість ще у 8-ми бюджетах виконання перевищує 75% плану на рік.  

Під час прес-конференції було висвітлено темп росту фактичних доходів загального фонду бюджетів міст та районів Вінницької області протягом січня– травня 2017 р.  Порівняно з періодом минулого року (у співставних умовах) надходження доходів загального фонду зросли на 43,5%, причому найвищий приріст доходів виявлено у Крижопільському, Оратівському, Калинівському, Барському та Ямпільському районах. Найнижчі показники спостерігаються у Гайсинському районі, м. Ладижин, м. Козятин, Вінницькому районі та м. Жмеринка.  Загальні тенденції свідчать про зростання доходів загального фонду з окремих видів бюджету за січень-травень 2017 р., враховуючи те, що станом на 1 червня 2017 р. місцеві бюджети області мали значні обсяги нерозподілених фінансових ресурсів – додатково  отриманих доходів, нерозподілених вільних залишків бюджетних коштів по загальному фонду та інші нерозподілені ресурси. « повернутися до списку новин