Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині завершився навчальний семінар для держслужбовців з е-урядування та е-демократії

Переглядів: 832

Сьогодні слухачі 5-денного навчального семінару з е-урядування та е-демократії для представників відділів інформаційної політики та комунікацій з громадськістю районних державних адміністрацій отримали відповідні сертифікати.

Організаторами семінару виступили Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА та фахівці швейцарсько-української програми EGAP.

Необхідність такого  семінару  викликана активним впровадженням в Україні  електронного урядування. Наша держава знаходиться лише на стадії започаткування даного компоненту і на сьогодні зі 193 країн світу Україна з питань розвитку електронного урядування та електронної демократії посідає 62 місце. Таким чином, запровадження даної системи викликає необхідність проведення подібного роду навчань і семінарів в першу чергу для державних службовців, які працюють у сфері інформаційної політики та комунікацій з громадськістю.

Серед викладачів, що долучились до викладання на семінарі,  професор,  доктор наук з державного управління, керівник компоненту розбудови потенціалу програми EGAP Андрій Семенченко, координатор з питань управління знаннями програми EGAP Віра Недзведська та Віктор Маценко - регіональний координатор по Вінницькій області програми EGAP.

Директор Центру підвищення кваліфікації керівних кадрів області Тетяна Пашиніна  та заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  Альона Лавровська , які й самі були учасниками семінару, вручили 39 слухачам  сертифікати про набуті знання та побажали вдало застосовувати їх у роботі.« повернутися до списку новин