Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Закупівля черезProZorro дала можливість економії більше 93 млн. грн. бюджетних коштів на Вінниччині

Переглядів: 458

 

 

Відповідно до розпорядження  голови  обласної  державної  адміністрації В. Коровія від 21 лютого 2017 року №116 «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» усі структурні підрозділи облдержадміністрації та підпорядковані їм установи та заклади, які фінансуються з обласного бюджету та райдержадміністрації, зобов’язані допорогові закупівлі проводити через електронну систему ProZorro. Це значно вплинуло на збільшення економії коштів та на відкритість процедур закупівель.

За повідомленням Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації за січень-вересень 2017 року бюджетними закладами, установами, організаціями, які утримуються за кошти обласного та районних бюджетів проведено 13948  закупівель в системіProZorro. З них проведено 12502 допорогові закупівлі. Очікувана вартість становила майже 2 млрд. грн.  Економія коштів обласного та районних бюджетів склала 93,74 млн. грн., в тому числі 34,76 млн. грн. або 37 % по допорогових закупівлях.

За результатами  моніторингу сайту  ProZorroВінницька обласна державна адміністрація займає третє місце серед обласних державних адміністрацій  України за кількістю проведених електронних закупівель в системіProZorro.« повернутися до списку новин