Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вшанували пам'ять полеглих героїв

Переглядів: 369


Сьогодні, 27 жовтня 2016 року,  напередодні  вікопомної події 72-ої  річниці звільнення України  від нацистських окупантів,  за участюветеранів війни, представників трудових колективів,  політичних партій та громадських організацій, громадськості відбувся мітинг присвячений  цій пам’ятній  даті.

         В даному заході  взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Ладан,  заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен, заступник голови районної ради Андрій Нікітчук, голова районної ради  організації ветеранів України  Віктор Макітрук, комісар районного військового комісаріату Юрій  Чорний  та представники ЗМІ.

Урочистою ходою учасники мітингу пройшли до Меморіалу Слави  загиблих воїнів в роки Другої світової війни 1939-1945 років.

Під музичний супровід учасники мітингу з великим вшануванням та повагою  поклали квіти та вінки  до Меморіалу Слави загиблих воїнів в роки Другої світової війни 1939-1945 років.

Виступаючи на мітингу, голова райдержадміністрації Сергій Ладан зазначив, що: «… Саме на українській землі у роки Другої світової війни визначалася подальша доля людства — тут відбулися одні з наймасштабніших та найбільш кровопролитних битв із ворогом. Неоціненним є внесок українців у спільну перемогу народів Європи над нацизмом.

На жаль, уже у XXI столітті, після  закінчення найбільшого в історії людства військового конфлікту, через агресію Російської Федерації та підконтрольних їй терористичних формувань українці зі зброєю в руках захищають суверенітет та територіальну цілісність не лише своєї держави, а й спокій народів усієї Європи.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів та прадідів.

Ми всі в неоплатному боргу перед вами, дорогі наші ветерани! Ви вклали багато мудрості, досвіду та працелюбності в життя нашого району. Ви завжди будете прикладом для молоді.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії нашої держави – 72-ї річниці визволення України від нацистів.

Низький уклін і глибока шана Вам, ветерани, за довгоочікувану Перемогу, самовіддане служіння народу і Батьківщині, за мир і спокій на нашій землі.

Зичу всім вам міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!»

Далі перед учасниками мітингу виступили  голова районної ради організації ветеранів України  Віктор Макітрук.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх українських воїнів, які загинули в  різні  періоди історії України, виборюючи  її самостійність та незалежність. 

 

 « повернутися до списку новин