Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Група зустрічей прийомних батьків

Переглядів: 545

 

 В районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,   проведено чергове тематичне засідання групи зустрічей прийомних батьків «Підготовка дітей до усиновлення з прийомної сім’ї», яку проводив директор РЦ СССДМ Василь Чорпіта.

      На зустріч групи, крім прийомних батьків  запрошені  працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації, фахівці із соціальної роботи районного центру.

       Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор Остапович вів мову про те, що області є єдина інформаційно-автоматична  система обліку дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, яких в будь –який час можна буде усиновити. Психолог районного центру Світлана Паскал конкретно розповіла прийомним батькам про те, як вони повинні вести мову із прийомними дітьми про майбутнє їх усиновлення, відповіла на численні запитання батьків та здійснила тестування з усіма присутніми на тему «Які ви батьки?». Прийомні батьки поділилися цікавим досвідом з даного питання та  дали раціональні пропозиції щодо проведення майбутніх груп зустрічей.« повернутися до списку новин