Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій: Дана ситуація була направлена на дискредитацію нашої армії та місцевої влади

Переглядів: 452

 

 

На цьому сьогодні, 11 жовтня, наголосив голова облдержадміністрації Валерій Коровій під час чергового засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на території військової частини А-1119  Міноборони поблизу м. Калинівка.

Валерій Коровій зазначив: «Наразі потрібно людям  систематично інформувати про те, які роботи проводяться на території військових складів. Ми повинні зняти соціальну напругу і заспокоїти людей».

Під час засідання  детально, у розрізі кожного населеного пункту, була заслухана інформація керівників відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, відомств та керівників місцевого самоврядування щодо ліквідації наслідків НС у Калинівському та Вінницькому районах.

Керівники області наголосили  на чіткості і прозорості роботи усіх структур та задіяних механізмів, відшкодуванні коштів. Працювати у рамках чинного законодавства,  щоб люди, які  постраждали від незвичайної ситуації, найшвидше отримали відшкодування витрат на будівельно-ремонтні роботи.  « повернутися до списку новин