Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Управління регіонального розвитку райдержадміністрації інформує!

Переглядів: 448

Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, наказами Міністерств аграрної політики та продовльства; економічного розвитку та торгівлі; регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства; енергетики та вугільної промисловості; інфраструктури України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій, наказами директорів Департаментів агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку; житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, а також положенням про управління регіонального  розвитку районної державної адміністрації.

Основними завданнями управління є:

  • забезпечення реалізації державної політики, розроблення та виконання регіональних іноваційно-інвестиційних та інших програм і прогнозів розвитку галузей агропромислового виробництва;
  • участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі, сталого розвитку регіонального агропромислового ринку і сільських територій району;

  -              державної політики економічного і соціального розвитку;

  -              державної цінової політики;

  -              державної промислової політики;

  -              державної регіональної політики;

  -              державної політики у сфері інвестиційної діяльності та            державно-  приватного партнерства;

-             державної політики з питань розвитку підприємництва,     державної регуляторної політики;

  -             державної політики у сфері торгівлі та побутових послуг;

         -         забезпечення реалізації державної політики у галузі житлово- комунального господарства:

  -        у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання,  ціно-, тарифоутворення і розрахунків за житлово-комунальні послуги;

  -        житлової політики, благоустрою населених пунктів, квітково-декоративного насінництва та розсадництва, поводження з побутовими відходами, поховання;

-     у сфері будівництва, розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, інженерного захисту територій, будіндустрії та промисловості будівельних матеріалів;

  -             підвищення енергоефективності у будівництві.

Управління відповідно до покладених на нього завдань:

  • організовує виконання Конституції та Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів відповідних міністерств України, інших центральних органів виконавчої влади та контроль за їх реалізацією;
  • готує пропозиції до проектів програм і прогнозів регіонального соціально-економічного розвитку, а також відповідних цільових програм розвитку галузей економіки, житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури району.

В 2017 році спеціалістами управління регіонального розвитку райдержадміністрації  було розглянуто 50 письмових та  20 усних звернень.

Крім того, було виконано  806 доручень обласної та районної  державних адміністрації, Департаментів агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів; міжнародного співробітництва та регіонального розвитку; житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури  облдержадміністрації та інших організацій.

На протязі минулого року управлінням регіонального  розвитку було проведено ряд нарад-семінарів, зокрема:

1. Про готовність до проведення комплексу весняно-польових робіт.

2. Про підсумки  проведення  посіву  ярих  культур та  догляд  за  сільськогосподарськими культурами в літньо-осінній період.

3. Про організацію проведення жнив.

4. Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району, про проведення об'їзду територіальних громад з перевірки виконання акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району.

5. Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

6. Проведення об'їзду територіальних громад з перевірки виконання підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

 

 Підготовлено проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації:

1.Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2016 рік.

2.Про розроблення програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік.

3. Про консультативно-дорадчі органи райдержадміністрації.

4. Про організаційне  забезпечення збирання  ранніх  зернових  культур врожаю 2017 року.

  5. Про затвердження проекту Районної програми роздільного збирання твердих побутових відходів та рекультивації  сміттєзвалищ в Мурованокуриловецькому районі на 2017-2021 роки.

6. Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району.

7. Про підсумки  весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів  району.

       8. Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

        9. Про забезпечення  готовності установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 

Підготовлено звіти по виконанню ПРОГРАМ:

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району за 2016 рік.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району за 2017 рік.

        3. Про хід виконання Районної комплексної програми  охорони     

навколишнього природного середовища раціонального використання                природних ресурсів у Мурованокуриловецькому районі на 2012-2020 роки

         4. Про хід виконання Комплексної цільової програми розвитку водного господарства  у  Мурованокуриловецькому районі на період до 2021 року.

5. Про хід виконання  Програми розвитку лісового господарства в Мурованокуриловецькому районі, підвищення лісистості та озеленення населених пунктів на 2016-2025 роки.

6. Про виконання Районної програми з енергозбереження та впровадження використання альтернативних джерел енергії Мурованокуриловецького району на  2012-2016 роки.

  7. Про хід виконання Районної програми з енергозбереження для населення та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Мурованокуриловецького району на  2015-2019 роки.

 

Підготовлено і передано на розгляд ПРОГРАМИ:

1. Програма економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району за 2018 рік.

2. Районна програма роздільного збирання твердих побутових відходів та рекультивації  сміттєзвалищ в Мурованокуриловецькому районі на 2017-2021 роки.

 

Підготовлено матеріали  КОЛЕГІЙ:

Про проект програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецького району на 2018 рік, про проект районного бюджету на 2018 рік.

Про підсумки  весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів  району.

  Про забезпечення  готовності установ та організацій району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 « повернутися до списку новин