Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ переможець у рейтингу територіальних управлінь за підсумками першого півріччя 2017 року

Переглядів: 360

       

   Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області наказом № 228 від 18.07.2017 «Про порядок ефективності роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Вінницькій області» затверджено Порядок проведення оцінки результативності роботи територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

        Відповідно до Порядку оцінювання проводиться на підставі визначених показників діяльності, статистичних і звітних даних. Визначення рейтингу роботи територіальних управлінь проводиться з метою контролю процесу реалізації встановлених завдань, виявлення проблемних питань в роботі та причин їх виникнення, підвищення ефективності прийняття управлінських рішень тощо.

       Рейтинги роботи територіальних управлінь визначаються щокварталу. Вищий рейтинг має територіальне управління, у якого сумарне значення критеріїв найбільше.

      За результатом рейтингової оцінки за перше півріччя 2017 року Могилів-Подільське об’єднане управління ПФУ  на першому місці.

      Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака вручила начальнику Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ  Людмилі Рабей  статуетку «Ніка», як переможцю у рейтингу роботи територіальних управлінь за підсумками першого півріччя 2017 року.« повернутися до списку новин