Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Керівник району привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Переглядів: 329

     

Сьогодні, 4 листопада, в районному Будинку культури  відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери.
       Тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітав голова районної державної адміністрації Сергій Ладан.

«На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави і в чому б не полягала робота соціального працівника, основна мета їхньої діяльності - допомога людям, а головна риса характеру - людяність.

І це не дивно, що працювати тут може далеко не кожен, адже ця професія потребує уміння перейматися чужим болем та співчувати йому, а ще брати на себе відповідальність за долю іншої людини. По праві всі потреби та проблеми соціального характеру, які є не вирішенні у нашому суспільстві, працівники соціальних служб прикладають максимум зусиль і праці для реалізації всіх покладених на них обов’язків та намагаються залишатися терплячими та чемними з усіма, хто до них звертається» - зазначив Сергій Ладан.

Керівник району вручив кращим представникам соціальної сфери району Почесні грамоти районної державної  адміністрації та районної ради.

 

 « повернутися до списку новин