Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

З 01.01.2018 року Україна повністю переходить до процедур підтвердження відповідності, сертифікації продукції та послуг за європейськими принципами

Переглядів: 429

 

У системі сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія» Ви можете підтвердити відповідність продукції (послуг) вимогам технічних регламентів та/або провести сертифікацію в законодавчо регульованій та добровільній сферах.

Сертифікат ДП «Вінницястандартметрологія» - запорука ефективної оцінки безпечності та якості Вашої продукції і послуг, дієвості Вашої системи управління!

Інтеграція системи технічного регулювання України в світову та європейську систему практично завершена.  Протягом останніх років підписано чисельні угоди, які визначають відповідність системи технічного регулювання України світовим, зокрема європейським принципам.

ДП «Вінницястандартметрологія» пройшло усі необхідні процедури акредитації/сертифікації та має світове визнання, що підтверджують укладені Угоди.

ДП «Вінницястандартметрологія»  визнано та має  права на використання знаків:

Національного агентства з акредитації України щодо компетентності органів з сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія»;

- Міжнародного форуму з акредитації щодо міжнародного визнання акредитацій органів з сертифікації ДП «Вінницястандартметрологія»;

-  Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій та НААУ щодо міжнародного визнання результатів випробувань випробувального центру  ДП «Вінницястандартметрологія»;

-   Британського інституту стандартів (BSI) щодо відповідності власної системи управління ДП «Вінницястандартметрологія»  міжнародним вимогам.

Запрошуємо до ефективної співпраці у сфері сертифікації!

Додаткова інформація:

Державна система сертифікації з 01.01.2018 року припиняє дію, проте усі сертифікати, що видані в державній системі сертифікації, будуть дійсні до терміну завершення дії сертифікату, за умови проведення періодичних технічних наглядів за продукцією (послугою) органом з сертифікації, що їх видав.

Реєстр державної системи сертифікації буде продовжувати роботу та надавати інформацію про діючі/скасовані сертифікати протягом 5 років до дати завершення дії останнього сертифікату.

 « повернутися до списку новин