Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відзначення в районі Дня працівників освіти

Переглядів: 451

2 жовтня в будинку культури «Жовтень» смт. Муровані Курилівці відбулися заходи по відзначенню Дня працівників освіти. В залі зібралися освітяни,  яких привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Гончар, голова районної ради Сергій Кушнір, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти Павліна Тимощук та голова районної ради профспілки працівників освіти Людмила Григораш. Вони подякували освітянам краю за високе служіння обраній справі, за вагомий внесок у підготовку і виховання молодого покоління і побажали усім працівникам освіти Мурованокуриловеччини великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Очільники району вручили освітянам грамоти районної державної адміністрації  і районної ради та профспілкові винагороди за сумлінну, творчу працю, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти. Голова районної ради профспілки працівників освіти виконуючи почесну місію вручила освітянам району нагороди з нагоди 100-річного ювілею Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Також відбувся святковий концерт за участю вихованців районного будинку дитячої та юнацької творчості, учнів загальноосвітніх шкіл району та вчителів.« повернутися до списку новин