Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

З початку року на Вінниччині понад 21 тисяча осіб отримали роботу завдяки обласному центру зайнятості

Переглядів: 359

 

 

Сьогодні, 25 липня, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк відвідав Вінницький обласний центр зайнятості, де привітав нового керівника Скоковську Галину з призначенням на посаду директора, а також взяв участь у колегії, на якій було озвучено та детально розглянуто результати роботи обласного центру зайнятості за І півріччя поточного року.

Висловлюючи своє бачення подальшої стратегії взаємодії органів державної влади з обласним центром зайнятості, Олександр Крученюк зазначив: «Обласним центром зайнятості робиться все можливе в досить складних умовах сьогодення для підвищення рівня працевлаштування населення і якнайкращого надання послуг тим роботодавцям, які звертаються за допомогою до центру зайнятості. На мою думку, суттєвою прогалиною в роботі ОЦЗ є недостатній рівень інформування населення, особливо через засоби масової інформації на базовому рівні, відносно тих можливостей, які може надати центр зайнятості. Необхідно досить широко висвітлювати всю ту інформацію, яка буде корисною як для громадян, так і для роботодавців з числа малого та середнього бізнесу. Тому моє бачення полягає в тому, що потрібно виробити стратегію комунікацій органів державної влади зі ЗМІ на рівні районів для максимального інформування населення стосовно працевлаштування. Проблематика працевлаштування є досить гострим питанням сьогодення. Складною залишається ситуація стосовно трудової еміграції наших громадян, через що наша держава втрачає кваліфіковані кадри. Безумовно, є певні прогалини і в законодавстві. Саме тому, нашим завданням на перспективу є розробка програм, які дозволять через декілька років забезпечити ринок праці кваліфікованими робітниками, рівень підготовки яких відповідатиме потребам роботодавців».

В свою чергу, директор центру зайнятості Галина Скоковська подякувала обласній державній адміністрації за всебічне сприяння притоку інвестицій в регіон та реалізації масштабних проектів, завдяки яким створюються нові робочі місця, що дає можливість жителям отримати достойне місце роботи.

Заступник директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва зупинилась на підсумках роботи обласної служби зайнятості за 1 півріччя 2017 року та основних завданнях  і напрямах роботи на ІІ півріччя 2017 року.

Так, протягом січня-червня 2017 року за сприяння служби зайнятості роботу отримали 21,04 тис. осіб, що на 4% більше, ніж за відповідний період 2016 року. Зокрема 5,5 тис. осіб (26,2%) знайшли роботу оперативно  - до надання статусу безробітного. Центри зайнятості Вінниччини значно активізували співпрацю з роботодавцями щодо забезпечення їх кваліфікованими кадрами. За 1 півріччя 2017 року 4774 роботодавців звернулись до центрів зайнятості області за сприянням у пошуку працівників, що на 296 більше ніж за відповідний період 2016 року. Загалом, роботодавці подали понад 24 тис. вакансій, що на 2,2 тис. вакансій більше ніж у минулому році. Більш, ніж 82% з них були укомплектовані службою зайнятості.« повернутися до списку новин