Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

До Міжнародного дня людей з інвалідністю проведено обласний семінар-практикум

Переглядів: 350

 

 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю 1 грудня Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на базі Центру комплексної реабілітації «Поділля» проведено перший обласний семінар-практикум «Суспільство рівних можливостей. Соціальна, психологічна, професійна реабілітація людей з інвалідністю».

Новим підходам роботи з людьми з різними формами інвалідності навчали провідні тренери  з м. Київ. А своїм досвідом поділилися гості з Івано-Франківської та Черкаської областей.

Учасники практичного семінару - працівники закладів соціальної сфери, а також громадських організацій, які працюють з людьми з інвалідністю, працювали у двох робочих групах – соціальна  робота з людьми з інвалідністю та робота з дітьми та молоддю з ментальними порушеннями.

Захід проведено з метою обміну досвідом у сфері соціального обслуговування людей з інвалідністю та наближення якості надання соціальних послуг у Вінницькій області до європейських стандартів. Як зазначила директорка Департаменту Наталя Заболотна: «Необхідно відходити від усталених стереотипів щодо соціального обслуговування, зайнятості, реабілітації людей з інвалідністю, в кожному, перш за все, бачити людину і створювати умови для особистої, професійної та творчої самореалізації».



« повернутися до списку новин