Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Працюємо по новій системі обслуговування громадян

Переглядів: 595

Працюємо по новій системі обслуговування громадян


       З 1 січня 2016 року Пенсійний фонд на Вінниччині працює в рамках пілотного проекту щодо запровадження нової системи обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій.

     Основні пріоритети нової системи – це підвищення якості обслуговування громадян та забезпечення максимального  доступу громадян до послуг, які надає Пенсійний фонд, незалежно від місця їхнього проживання. Згідно з такою системою передбачено запровадження нових методів прийому громадян за принципом бек-офісу та фронт-офісу. Це дає змогу відмовитися від величезного паперового документообігу, спростити процедуру прийому та обслуговування громадян, а також скоротити час їхнього спілкування з фахівцями фонду. Вся інформація про особу відразу потрапляє в електронну пенсійну справу, яку спеціалісти формують під час першого звернення громадянина в Пенсійний фонд та обробляють за допомогою централізованої системи призначення та виплати пенсій. Для призначення пенсії людина подає працівникові Пенсійного фонду всі оригінали потрібних документів (паспорт,трудову книжку тощо,) потім їх сканують (оцифровують) і формують електронну пенсійну справу. Фахівець фонду заповнює в електронній формі заяву про призначення пенсії й роздруковує її, а людина, якій призначають пенсію, лише посвідчує цю заяву своїм підписом.

    А ще надання послуг за принципом “єдиного вікна” - зручно та ефективно,  адже це дає змогу кожному, хто звернувся, отримати всю необхідну інформацію в одного фахівця. Спеціалісти Мурованокуриловецького відділу обслуговування громадян Могилів-Подільського  об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області щоденно приймають громадян різних вікових категорій для надання відповідних послуг по вул.Соборна,141:

Понеділок – четвер  з 8.00 до 16.00

П’ятниця з 8.00 до 14.45

Перерва на обід з 13.00 до 13.45

    Найактуальніші послуги - це прийом документів для призначення та перерахунку пенсій, оформлення допомоги на поховання, недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера, видача довідок на вимогу одержувача пенсій та допомоги. Спеціалісти відділу також надають консультації з питань застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування при призначенні, перерахунках та виплаті пенсій, консультації страхувальникам та застрахованим особам з питань пенсійного законодавства, заповнюють анкети та видають пенсійні посвідчення, надають інформації з бази даних СПОВ за індивідуальними запитами громадян,приймають заяви від громадян для реєстрації на ВЕБ-ПОРТАЛІ  Пенсійного фонду України. У першому кварталі поточного року зал обслуговування відвідали 2213 громадян. Передбачено також, що в майбутньому пенсіонери зможуть у будь-який час через інтернет ознайомитися з даними своєї пенсійної справи за допомогою електронного цифрового підпису. « повернутися до списку новин