Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проведено засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 352

Сьогодні, в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії. Проводив колегію голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

 На порядок денний виносилося 5 питань:

  1. Про роботу господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
  2. Про впровадження медичної реформи на первинній ланці.
  3. Про забезпечення гарячим харчуванням учнів в навчальних закладах району.
  4. Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації за період 01.06.2013року по 01.03.2017 року.
  5. Про впровадження на місцевому рівні Закону України «Про освіту».

По питаннях роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гончар. Він  зазначив: «В районі проведений значний обсяг робіт та вагомий комплекс заходів по забезпеченню безперебійної роботи підприємств, організацій, закладів освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури і спорту у умовах осіньо-зимового періоду 2017-2018 років.

На сьогодні відремонтовано та працює 20 котелень в закладах освіти, охорони здоров’я та інших. Для їх роботи закуплено і завезено 1010 складометрів дров при потребі 735; завезено1150 тонн вугілля, при потребі до 1 січня 2018 року – 1115 т, а також придбано 133 т пелетів. Виконано ремонтно-монтажних робіт на суму понад 4 млн. грн. Проведено утеплення приміщень, вікон та дверей в закладах бюджетної сфери.

Філія «Мурованокурилоецький райавтодор» заготовила 920 т протиожеледних матеріалів, що становить 80 відсотків і завершує їх вивезення на дороги із складним рельєфом.

Селищна та сільські ради уклали угоди із підприємствами та фізичними особами на використання спеціалізованої техніки для розчищення доріг від снігових заметів.

Районні електромережі сформували необхідний запас електроопор, кабельної продукції, іншого електрообладнання.

В сільському господарстві проведено утеплення тваринницьких приміщень, заготовлено і заскладовано біля ферм корма згідно потреби, а також налагоджено безперебійне водопостачання…»

Про впровадження медичної реформи на первинній ланці інформувала присутніх головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Сидоренко. Вона зупинилася на питаннях реформування галузі охорони здоров’я.

Виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук довела інформацію щодо забезпечення гарячим харчуванням учнів в навчальних закладах району та про результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації за період 01.06.2013року по 01.03.2017 року.

       Юрист Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольга Кутик проінформувала про впровадження Закону України «Про освіту».

На колегії, в різному, виступила начальник управління продажів корпоративного банкінгу Вінницької обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Лілія Шевчук. Вона довела до сільських голів інформацію про розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

Підвів підсумки засідання колегії голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин