Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відзначили День фізичної культури і спорту та вручили посвідчення майстрам спорту

Переглядів: 502

 

 

Сьогодні, 7 вересня, в залі засідань обласної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення в області Дня фізичної культури і спорту, який, відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94 «Про День фізичної культури і спорту», традиційно відзначається в Україні у другу суботу вересня.

У заході взяло участь керівництво області, зокрема, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, заслужені тренери та кращі спортсмени області, представники інститутів громадянського суспільства молодіжного спрямування та засобів масової інформації регіону, а також запрошені та гості.

«Спорт – це рух вперед, рух до самовдосконалення та нових звершень. На сьогоднішній день, в Україні проходять процеси реформування низки сфер діяльності держави, зокрема, і сфери фізичної культури і спорту. Завдяки пріоритетним напрямкам діяльності Уряду Володимира Гройсмана, та здійсненим реформам зросли до  10%  відрахування з Фонду регіонального розвитку на потреби цієї сфери. В межах області реалізовується ряд проектів, зокрема, щодо спорудження басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів у районних центрах», – відзначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. «Прийміть побажання здоров’я, натхнення, мирного неба над головою, вагомих досягнень та лише призових місць. Вітаю усіх з Днем фізичної культури і спорту!», – побажав на завершення голова облдержадміністрації.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав присутніх з Днем фізичної культури і спорту та зазначив, що депутатський корпус обласної Ради опікується питаннями розвитку фізичної культури і спорту на теренах області, ряд з яких на сьогодні вже включені до обласних програм.

З нагоди свята кращих тренерів та спортсменів області було відзначено іменними дипломами та цінними подарунками, а також відбулося урочисте вручення посвідчень майстрів спорту.« повернутися до списку новин