Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Підприємства Вінниччини запрошуються до участі у 10 обласному конкурсі «Краща торгова марка Поділля-2017»

Переглядів: 588

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації В.Коровія «Про проведення виставки-продажу «Купуй Вінницьке» від 12.01.2016 року №11, під час Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Продіндустрія» та виставки-продажу «Купуй Вінницьке» з 15 - 17 лютого 2017 року буде підбито підсумок та проведено нагородження переможців 10-го обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля – 2017», який проводиться за сприянням, підтримкою та під егідою обласної державної адміністрації. 

Метою конкурсу є залучення широкого кола суб’єктів господарювання до національного руху за високу конкурентоспроможність товарів на основі використання сучасних методів управління якістю та популяризація Вінницької області в Україні і за її межами.

У рамках Конкурсу розподіл номінантів відбувається по галузях:

1. Переробка молока та виробництво молочної продукції.

2. Переробка м’яса та виробництво м’ясної продукції.

3. Виробництво кондитерських виробів.

4. Виробництво продуктів борошно-круп’яної промисловості.

5. Виробництво хлібобулочних виробів.

6. Переробка рибної продукції. 

7. Переробка овочів та фруктів.

8. Виробництво соняшникової олії.

9. Виробництво мінеральних та солодких вод.

Найуспішніші торгові марки нагороджуються Дипломом переможця та Сертифікатом на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» протягом 2017 року.

До участі запрошуються підприємства та організації області незалежно від форм власності, які виробляють високоякісну продукцію на території області та реалізують її під торговою маркою.

Для підтвердження участі у конкурсі просимо до 1 лютого 2017 року надати Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (Хмельницьке шосе, 7, кім. 805) заповнену анкету номінанта конкурсу із відповідними додатками (додається).

Участь у конкурсі безоплатна.

Анкета

Додатки

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА« повернутися до списку новин