Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині відбулася колегія обласної державної адміністрації за підсумками діяльності у 2017 році

Переглядів: 311

Сьогодні, 26 січня, у приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання колегії ОДА, присвячене підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за 2017 рік та визначенню основних завдань на рік поточний.

У засіданні взяли участь очільники райдержадміністрацій та районних рад, міські голови міст обласного значення, керівники силових структур, департаментів та управлінь регіону, позаштатні радники голови ОДА. До роботи колегії долучився також голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Стартувало зібрання із приємної події: керівники області вручили державні та урядові нагороди, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради восьми вінничанам, відтак перейшли до розгляду питань порядку денного.

В ході колегії голова облдержадміністрації Валерій Коровій поінформував про підсумки розвитку Вінницької області за 2017 рік. Також з доповіддю про соціально-економічний розвиток Іллінецького району виступив голова Іллінецької райдержадміністрації Андрій Лисак, а директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович ознайомила учасників засідання з основними аспектами реформування медичної галузі.

Окрім того, по завершенню розгляду питань порядку денного відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією, громадською організацією «Вінницький Бізнес Клуб» та Вінницьким національним технічним університетом.« повернутися до списку новин