Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Сьогодні презентовано оновлений веб-сайт обласної державної адміністрації

Переглядів: 412

Під час щопонеділкової наради голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія керівником управління інформаційних технологій апарату облдержадміністрації Ігорем Солоненко презентовано оновлений сайт Вінницької ОДА.
Сайт розроблено на виконання регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина на 2016-2018 роки» та відповідно до всіх вимог чинного українського законодавства.
Як зазначається, основним завданням впровадження оновленого електронного ресурсу облдержадміністрації є впровадження елементів електронного урядування, формування єдиного інформаційного ресурсу Вінницької області, забезпечення своєчасного розміщення повної та достовірної інформації про поточну та заплановану діяльність облдержадміністрації та забезпечення ефективних каналів зворотнього зв’язку. Аудиторія, на яку розрахований веб-сайт - це громадяни України, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес структури, підприємства і організації, інвестори, представники громадських організацій, експерти, аналітики, дослідники та засоби масової інформації. 
«На сайті добре продумані навігації, для полегшення роботи з сайтом. Є зручна мапа сайту, де представлено всі категорії та розділі електронного ресурсу. Хочу зазначити, що інформація на сайті захищена від несанкціонованого використання. Зокрема, на сайті зазначено, що вся інформація, яка тут розміщена належить облдержадміністрації, структурним підрозділам ОДА, районним державним адміністраціям, територіальним підрозділам міністерств у Вінницькій області», – зазначив Ігор Солоненко.
Також громадяни матимуть змогу подати звернення до органів державної влади в електронному вигляді та відслідковувати хід його опрацювання та виконання в режимі он-лайн. 
Відповідно до Указу Президента України «Про організацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю в Україні» сайт адаптовано до потреб таких людей. За допомогою відповідного меню, сайт набуває спрощеної структури, яку зручного переглядати, є можливість змінювати розміри шрифту та кольорову гаму для більш зручного перегляду.« повернутися до списку новин