Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят

Переглядів: 341

Сьогодні, в залі засідань райдержадміністрації, проведено засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі новорічних та різдвяних свят. Проводив засідання голова райдержадміністрації, голова оргкомітету Сергій Ладан.

Про заходи, які будуть проведені відділом культури та туризму райдержадміністрації інформувала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Валентина Веклюк. Вона зазначила, що 19 грудня 2017 року в районному будинку культури відбудеться   відкриття новорічної  ялинки за участю керівництва району та театралізоване свято Миколая «Новорічна зірка сяє – з Миколаєм всіх вітає!», а також цикл новорічних заходів «По всій Україні від хати до хати Новий рік іде усіх вітати». ярмарок новорічних розваг «Україна колядує», молодіжне новорічне шоу розваг Карнавальний флешмоб», новорічний дитячий ранок «Завітала в гості казка», фестиваль колядок та щедрівок «Різдвяне диво» та інші.

Член громадської організації  «Всеукраїнська екологічна ліга» Лариса Вудвуд довела до присутніх інформацію, про заходи, які будуть проведені лігою, а зокрема: 25 грудня - відкриття ялинки біля приміщення колишнього універмагу; 30 грудня 2017 року та 1 січня 2018 року – ярмарка, музична програма, майстер-клас, флешмоб, карооке, розіграш Новорічної лотереї, виступ гурту «Акварель» та інші.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко зазначила, що 26 грудня 2017 року в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського за участю керівництва облдержадміністрації і обласної Ради відбудеться новорічна ялинка для дітей пільгової категорії. В даному заході візьмуть участь діти з нашого району.

Підводячи підсумки засідання організаційного комітету, голова райдержадміністрації Сергій Ладан наголосив на важливості проведення циклу новорічно-різдвяних свят та надав відповідні доручення.

 « повернутися до списку новин